Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Tajný rozhovor lídrov Majdanu o tom ako Ukrajinu utopia v krvi - chelemendik.sk

 

Tajný rozhovor lídrov Majdanu o tom ako Ukrajinu utopia v krvi

2018-04-19  (14:13)

 - Tajný rozhovor lídrov Majdanu o tom ako Ukrajinu utopia v krvi

2.3.2014

Do tlače sa dostala informácia o stretnutí lídrov ukrajinskej strany Sloboda Olega Ťagniboka a ukrajinského nacionalistického hnutia Pravý sektor Dmitrija Jaroša.

Stretnutie sa konalo 25. februára v malej štýlovej  kyjevskej reštaurácii Turgenef na Boľšoj Žitomirskej ulici. Skutočnosť, že sa stretli v tak privátnej situácii, potvrdzuje dôležitosť a utajenosť tejto besedy. Neodhaľujúc podrobnosti ako  konkrétne sme sa dostali k prepisu tohto rozhovoru, podotknime len, že zástupcovia ochraniek  opozičných lídrov pracovali dosť profesionálne. Iba náhoda im zabránila zabrániť „úniku informácií“ a ukrajinskej verejnosti umožnila nahliadnuť do zákulisia politickej scény Ukrajiny.


Ponúkame vám skrátenú verziu prepisu rozhovoru.
.…………………
D. Jaroš:  Oleg, už si pochopil, že nás čoskoro „kinut“ (zradia). Mňa teda sotva, za mnou stojí Majdan, ale teba určite.
О. Ťagnibok: To bude zložité, Sloboda je teraz medzi lídrami.
D. Jaroš: Veď práve, že „teraz“.  Slobodu nepustia k moci. Žid s prehnitým mozgom (V. Kličko – pozn. red.) a Jaceňuk sa na teba vykašlú. Už začali škrtiť Juľu (Juliu Timošenkovú). Videl si, čo odvysielal kanál 1+1 o Žeňke (reč je o dcére Julie Timošenkovej Jevgenii – pozn. red.)? Ako by si reagoval, keby o tvojej Darinke také dávali? Samá špina. A to je len začiatok.
О. Ťagnibok: O Jevgenii to vieš naisto?
D. Jaroš: Áno. Martynenko osobne dal pokyn, а za ním stojí Jaceňuk.
О. Ťagnibok: A Julia Vladimirovna o tom vie?
D. Jaroš: Myslím, že vie.
О. Ťagnibok: Čo navrhuješ?
D. Jaroš: Všetko je veľmi jednouché. Naše ciele sa zhodujú. Obaja sme za Ukrajinu bez Židov a kacapov (Rusov – pozn. prekl.) Ty pomôžeš mne, a ja tebe. Turčinov, Jaceňuk, „boxér“, aj Juľa tiež, myslia len na to, ako si čo najrýchlejšie nahrabať peniaze. А Juľa sa ešte aj za väzenie pomstí „dobroprajníkom“.  Takže z nich je viac škody ako úžitku.
О. Ťagnibok: Čo čakáš odo mňa?
D. Jaroš: Oleg, ja moc ani peniaze nechcem. Ak by som chcel, už by som ich mal. Chcem spraviť Ukrajinu pre Ukrajincov. Teraz potrebujem funkciu riaditeľa SBU (Služby bezpečnosti Ukrajiny – pozn. red.). Aj styky ukrajinskej  „bespeki“ (tajnej služby) s Rusákmi treba prečistiť,  lebo o nás vedia priveľa. Pomôžeš mi, budeme pracovať spolu.
О. Ťagnibok: To, že tvoji chlapci ťa chcú spraviť  šéfom SBU som už počul, ale nemyslel som si, že je to pravda. Načo ti to je?  Choď do politiky. Máš silnú podporu.
D. Jaroš: Do politiky? Načo? Aby som nosil pekné sako? Moc už mám aj tak. Skončili časy, keď sme vystrájali s prakmi. Teraz mám toľko zbraní, že by ich bolo dosť na polámanie chrbtov všetkým „vnútorným okupantom“. Majúc zdroj SBU so svojimi chlapcami najprv spravím poriadok na  „kacapšine“  (východné a juhovýchodné oblasti Ukrajiny obývané Rusmi – pozn. red.) a na Kryme. Zo Sevastopolu Rusáci sami zutekajú. Podpálime im zem rovno pod nohami.  Námorníkov začneme в škrtiť v tmavých rohoch,  vyhodíme do vzduchu pár lodí. Budú pekne utekať a poskokov svojich si zoberú so sebou! Zašliapneme všetkých parchantov. Paralelne začnem robiť poriadky vo Voronežskej, Belgorodskej a Kurskej oblasti. Spravíme bojové skupiny  z Tatárov a pošleme ich na Kaukaz pomáhať Imarátu (teroristická organizácia islamských bojovníkov). Do toho sa  môže pustiť Saško Muzyčko. Skúsenosti má. Čečenci si ho vážia. Kontakty má. Čím viac budú mať Rusáci problémov, tým menej budú liezť k nám. My sa medzičasom posilníme a postavíme sa na nohy.
О. Ťagnibok: Plány máš ako Napoleón.
D. Jaroš:  Nie, ako Bandera.
О. Ťagnibok:  A ak Rusáci na Ukrajine povstanú? V Donecku, Charkove, Sevastopoli je ich veľa. Regionáli  a Komunisti ešte zuby neprehltli.
D. Jaroš: No a teraz prehltnú. Podľa mňa  tam odstránime tých najzúrivejších. Ostatní sa  sami ukľudnia.
О. Ťagnibok:  Je to riziko. Nezabudol si na Gangadzeho?
D. Jaroš: Kučmu jednoducho zradili. Pričom jeho vlastní ľudia. U nás to tak nebýva. Ak niečo robíme, tak presne. Ešte ani pri jednom sa to neprevalilo.
О. Ťagnibok: А Európa čo povie? Oni so svojou tolerantnosťou krv dlho znášať nebudú.
D. Jaroš: Oleg, povedzme si to na rovinu. Som pripravený znášať túto klauniádu s eurointegráciou, kým nebude vážna reč o vstupe do EÚ. Skôr sa objímem s kubánskym kazakom, než s európskym buzíkom. Pripojenie k Európe to je smrť pre Ukrajinu. Smrť pre štát aj pre kresťanstvo. My chceme Ukrajinu pre Ukrajincov, riadenú Ukrajincami a neslúžiacu záujmom  iných. Vrátane Ameriky a EÚ. A inak to nebude!
О. Ťagnibok: Dobre, s Rusákmi a Európou je to jasné, čo si myslíš o Poliakoch? Vážne si robia nároky na Volyň. Na mapách už začali kresliť Východné Kresy. Sú tam silné propoľské nálady. Ak nenájdeme spoločnú reč s Európou, ak budú chcieť, môžu na nás vypustiť „poľského psa“. V januári poľský  sejm obvinil Slobodu z realizácie antipolskej politiky. Mňa označili za antisemitu a  rusofóba. Toľko kriku bolo!
D. Jaroš:  Môžeš byť na seba hrdý. Mňa ešte nikto tak nenazval! Ak budú dvíhať hlavy, spravíme im druhú Katyň.  Ani meter ukrajinskej zeme nedáme ani Rusákom, ani Poliakom, ani tým viac Židom!  Stĺpov bude  pre všetkých dosť. No a pre teba, priateľu Oleg, mám nasledovnú ponuku. Ja nerozpustím Majdan do prezidentských volieb. Nastolím kontrolu nad prácou najvýznamnejších ministerstiev a vládou v oblastiach. Zabezpečím pre teba podporu nášho hnutia. Spolu s možnosťami  tvojej Slobody   to bude sila. Počas záverečnej etapy, ak títo potkani  znovu začnú  predávať Ukrajinu, znovu zdvihneme Majdan na nohy a prevezmeme moc. Ľud je už nato pripravený…

Zdroj: http://nnils.livejournal.com/1587814.html


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |