Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Robotník vyfackal šéfa - chelemendik.sk

 

Robotník vyfackal šéfa

2020-06-01  (05:41)

 - Robotník vyfackal šéfa

Robotník z Hnúšte si zavaril: Vyfackal šéfa z Kórey!

Po zauchu mu robotníci začali tlieskať


Vylepil mu poriadne zaucho! Svojho zamestnanca si bude kórejský generálny riaditeľ spoločnosti YURA Corporation Slovakia pamätať veľmi dlho.

Pavel Kolesár (20) v závode v Hnúšti totiž strelil Seung Kil Parkovi takú facku, že mu odleteli okuliare . Mladý muž tvrdí, že to bolo za všetkých zamestnancov, ku ktorým sa vedenie firmy správa ako k otrokom. Incident sa stal v závode v Hnúšti (okr. Rimavská Sobota), kde má spoločnosť jednu zo svojich pobočiek.

„V poslednom období nás neustále nútili robiť nadčasy, hoci viacerí ľudia už ani nevládali stáť na nohách a výplaty boli čoraz nižšie. Ak sme chceli odísť po pracovnej dobe , zamkli dvere a prikázali nám robiť ďalej. Povedali, že kto odíde, ani sa nemusí vracať,“ spomína na incident Pavel. „Chceli sme sa o tom porozprávať s generálnym riaditeľom, ale ten nás ignoroval. Po nejakom čase som ho zbadal na pracovisku a spýtal sa ho, prečo sa takto správa. On mi niečo odvrkol a to ma nahnevalo. Preto som mu dal facku a odišiel som preč. On za mnou vybehol a niečo na mňa kričal. Musel som sa ovládať, aby som mu nedal ešte jednu. Určite to neľutujem,“ dodal mladý muž, ktorý už po tomto incidente nie je zamestnancom firmy.

Pavel hovorí, že si to riaditeľ zaslúžil. Ako pamiatka na bývalé zamestnanie mu zostala vesta, v ktorej pracoval. 

V okrese Rimavská Sobota je viac ako 30-percentná nezamestnanosť. Spoločnosť YURA má okrem Hnúšte ďalšiu pobočku aj v meste Rimavská Sobota a v okrese patrí k najväčším zamestnávateľom. Pracuje u nich niekoľko stoviek ľudí. Hoci sa ostatní zamestnanci zo strachu, že prídu o prácu, boja hovoriť, Pavlovu facku schvaľujú. „Konečne to niekto dokázal. Po facke začali všetci zamestnanci spontánne tlieskať a to zrejme najviac riaditeľa rozčúlilo. Ak by Pavel dostal nejakú pokutu, sme pripravení sa na ňu poskladať a zaplatiť ju,“ povedal jeden zo zamestnancov. Riaditeľ Seung Kil Park považuje celý incident za osobnú vec a nechce ho komentovať.

Zdroj: Nový Čas


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |