Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Rada Európy prešetrí WHO - chelemendik.sk

 

Rada Európy prešetrí WHO

2020-05-25  (13:12)

 - Rada Európy prešetrí WHO

Európsky parlament prešetrí WHO a "pandemický" škandál 

Rada Európy začne v januári 2010 s vyšetrovaním úlohy farmaceutických spoločností v rozvirovaní globálnej kampane prasacej chrípky, sústreďujúc sa hlavne na úroveň vplyvu famaceutického priemyslu na Svetovú zdravotnícku organizáciu. 

Výbor EP pre zdravotníctvo už neanonymne schválil príslušnú rezolúciu.  K tomuto kroku už dávno malo dôjsť kvôli transparentnosti "zlatého trojuholníka" - vzťahu medzi Svetovou zdravotníckou organizáciou, farmaceutickým priemyslom a akademickými vedcami, ktorý má už na svedomí milióny poškodených životov, dokonca aj úmrtí.  

S podnetom na vyšetrovanie prišiel dr. Wolfgang Wodarg, bývalý poslanec nemeckého parlamentu za SPD a súčasný predseda výboru EP pre zdravotníctvo.  Wodarg je lekár, epidemiológ, odborník na ochorenia pľúc a na medicínu životného prostredia, ktorý súčasnú kampaň "pandemickej" prasacej chrípky WHO považuje za "najväčší medicínsky škandál storočia". 

Wodarg kritizoval vplyv farmaceutického priemyslu na vedcov a predstaviteľov WHO konštatujúc, že to viedlo k situácii, kde "milióny zdravých osôb zbytočne vystavili nebezpečenstvám nedostatočne otestovaných vakcín" a že pritom išlo o vírus "oveľa menej nebezpečný", než prv sa vyskytujúce chrípkové vírusy.  Dr. Wodarg hovorí, že WHO tým, že klasifikovala výskyt vírusu prasacej chrípky ako pandémiu, podnecovala krajiny zakúpiť vakcíny proti prasacej chrípke. 

A keďže nad ňou nemá kontrolu žiadny parlament, podľa Wodarga je nutné, aby sa za to zodpovedala vládam.  Vyšetrovanie sa takisto sústredí na rolu dvoch kritických agentúr v Nemecku, ktoré vydali sprievodné nariadenia ohľadom pandémie - Inštitút Paula Ehrlicha a Inštitút Roberta Kocha.

 Zdroj: globalresearch.ca

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |