Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Putin: Alah sa rozhodol potrestať vládnucu kliku v Turecku - chelemendik.sk

 

Putin: Alah sa rozhodol potrestať vládnucu kliku v Turecku

2019-11-25  (06:27)

 - Putin: Alah sa rozhodol potrestať vládnucu kliku v Turecku

3.12.2015

Ruský prezident Vladimir Putin počas svojho tradičného posolstva o stave krajiny pred poslancami Federálneho  zhromaždenia vyhlásil, že turecké vedenie nesie priamu zodpovednosť za smrť našich pilotov v Sýrii.

 „Nerozumiem, prečo to vlastne urobili (t. j. Turecko). Akékoľvek problémy a rozpory, aj tie, ktoré sme nevideli, sa dali riešiť iným spôsobom,“ povedal prezident komentujúc incident so zostreleným bombardérom  SU-24.

Dodal, že „boli sme pripravení spolupracovať s Tureckom v tých preňho najcitlivejších otázkach a pripravení zájsť tak ďaleko, ako to ich spojenci nechceli robiť,“ dodal Putin.

 „Iba Alah vie, prečo to urobili. A on sa aj rozhodol potrestať vládnucu kliku v Turecku, zbaviac ju rozumu a úsudku“, vyhlásil prezident  za potlesku prítomných v sále.

„Nezabudneme na toto napomáhanie teroristom,“ sľúbil prezident. „Vždy sme považovali a budeme považovať zradu za tú najposlednejšiu a najhanebnejšiu vec. Nech to vedia v Turecku tí, ktorí strieľali do chrbta našim pilotom, ktorí sa pokrytecky snažia ospravedlniť sa, ospravedlniť svoje činy a kryť zločiny teroristov,“ povedal Putin.

Ruský prezident súčasne vyhlásil, že svetové spoločenstvo  sa „nedočká od Ruska nervóznej reakcie“. „Nechystáme sa a nebudeme  rinčať zbraňami,“ vyhlásil Putin.

„Turecký národ je dobrý, pracovitý a nadaný. V Turecku máme veľa starých a spoľahlivých priateľov. Zdôrazňujem, že nedávame znak rovnosti medzi ním a tou časťou súčasnej vládnej špičky, ktorá nesie priamu zodpovednosť za smrť našich vojakov v Sýrii,“ povedal ruský líder.


Zdroj: Vzgľad.ru


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |