Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Problematika imigrácie Afrických obyvateľov do Európy - dostali sme mailom - chelemendik.sk

 

Problematika imigrácie Afrických obyvateľov do Európy - dostali sme mailom

2020-02-23  (03:44)

 - Problematika imigrácie Afrických obyvateľov do Európy - dostali sme mailom

25.5.2015

Je síce pekné, že EÚ má takú starosť o imigrantov, že ich v Európe prichýli z humanitárnych dôvodov, ale nič som zo strany EÚ nepočul, čo urobia ak sa v daných krízových Afrických krajinách humanitárna situácia zlepší.

Chce tu EÚ aby nám tu utečenci zostai navždy, alepo po zlepšenie humanitárnej situácie, pošle utečencov tam naspäť odkiaľ prišli?

Nakoľko je EÚ posadnutá ideológiou multikulturalizmu, urobí všetko pre to, aby tu utečenci zostali navždy.

Dnes budeme utečencov chudáčikov ľutovať akí sú neboráci, ako musia utekať pred vojnou a nepokojmi, a zajtra nám tu budú Arabi odsekávať hlavy, že nechceme konvertovať na islam.

Tieňová vláda, ktorá stojí za EÚ, má z Európou veľmi zlomyselné ciele. Nemožno vylúčiť, že za nejakých 100 rokov budú všetci domáci Európania moslimami, pretože každý kto nekonvertuje, tomu moslimovia-Arabi odseknú hlavu. A budú vládnuť Európe Arabi.

A popri tom musíme počítať, že sa tu utečenci budú veľmi rýchlo rozmnožovať - pojem antikoncepcia pre takýchto ľudí na je naprosto cudzí.

Kľudne sa može stať, že o nejakých 400 rokov bude v Európe viac tmavého arabského obyvateľstva ako domácich Európanov.

 

Média vymývajú mozgy tým, že treba rozlišovať, medzi radikálnymi a umiernenými moslimami. Kresťanský koptský kňaz z Egypta, Zakaria Botros, hovorí, že umiernení moslimovia budú v Európe dočastne zdvorilí, ale ak sa budú cítiť silnejší, prejavia svoju radikálnu tvár. Tento človek varoval západný svet, pred hrozbou "umiernených" moslimov, z ktorých sa r&yac ute;chlo a ľahko stanú radikálni moslimovia. Nebudeme musieť dlho čakať,aby sa z umiernených moslimov stalo hnutie Islamský Štát a to priamo v Európe. Predstavovať si moslimov len ako tých dobrých umiernených, označil tento kňaz za veľmi naivnú predstavu o moslimoch.

https://www.youtube.com/watch?v=AmHqjtOWoIQ

http://www.fatherzakaria.net/

http://www.fatherzakaria.net/links.htm

http://www.fatherzakaria.net/books.htm

 

Návrh na riešenie problematiky imigrantov

-riešenie nie je utečencov prijímať do Európy. Skor EU by mala investovať peniaze do humanitárnej pomoci priamo v krízových krajinách

-utečencov, ktorí imigrovali do Európy treba vrátiť tam z kade prešli. Aby sme sa zachovali humánne a humanitárne, môže EÚ vybudovať pre vrátených utečencov núdzové humanitárne kempy pre utečencov v domácich krajinách. Domáce arabské vlády by k takémuto návrhu prišli určite radi v ústrety.

-(nakoľko tieňová vláda EÚ chce za každú cenu presadiť v Európe multikulturalizmus, bude robiť všetko preto, aby udržala utečencov v Európe na dobu neobmedzenú)

 

Hrôzostrašné návrhy Európskej únie o deportácii obyvateľov z Afriky do Európy

Dnes ráno som sa skoro zosypal zo stoličky a ešte doteraz sa mi trasú kolená od strachu, keď som si prečítal oficiálnu tlačovú správu aké šialené návrhy chce presadiť Európska únia. Takýto hrozný nápad by nenapadol ani najväčšieho šlialenca na psychaitrii.

Tieňová vláda ktorá stojí za EÚ, má nesmierne zlomyseľné plány s Európou.

Tieňová vláda chce naozaj za každú cenu dostať čo najviac moslimsko-Arabského obyvateľstva do Európy. A chcú to urobiť naozaj za kazdú cenu a urobiť to aj cez mŕtvoly.

Pod zámienkou humánnosti, chce EÚ priamo a aktívne prevážať najvážnejšie humanitárne ohrozených moslimských obyvateľov z Afriky do Európy!!!

To snáď ľudia z Európskej únie so svojou šlialenosťou nemyslia vážene!!! Ich cieľ ironicky nazývam ako "deportácia obyvateľov z Afriky do Európy".

 

V tlačovej správe sa píše nasledovné:

"V rámci celoeurópskeho programu by sa malo uskutočniť aj presídľovanie ľudí, teda poskytnutie útočiska tým osobám, ktorí majú nárok na medzinárodnú ochranu, ale ktorí sa zatiaľ nachádzajú mimo Európy."

Zdroj: http://www.cas.sk/clanok/318071/eu-chce-rozmiestnit-40-000-migrantov-do-cr-by-ich-prislo-vyse-1000.html

 

A keď chce byť Európska únia k utečencom tak strašne ľudská a humánna, tak nech vybuduje a financuje humanitárne kempy priamo v postinutých krajinách na miestach kde sa nebujuje, alebo v susedných priľahlých krajinách, kde je situácia pokojnejšia. Miestne vlády v Afrických krajinách by takejto iniciatívne EÚ nielenže neprekážali, ale by ju aj veľmi radi privítali. Pomáhať hu manitárne trpiacim ľuďom tak, že si ich tu budeme deportovať do Európy (navyše s pobytom na dobu neurčitú), je naprosto šialený a iracionálny nápad. Nechápem ako to mohlo vôbec niekoho napadnúť. Napadnúť takáto šialená myšlienka môže len človeka, ktorý chce za každú cenu Európe uškodiť.

 

Tiež je zaujímave aj to, ako sa plnia proroctvá šamana Petra Chobota http://petr-chobot.eu/cs/ Cca pred rokom od toho ako začal islamský štát bojovať v Iraku, Chobot hovoril, že niekde nad Irakom a Iránom vidia juhoamerický šamani veľké zhluky negatívnej energie, ktoré sa onedlho prejavia vojnami. Nakoniec tú vojnu nespôsobila intervencia armády USA (čo sa vtedy mohlo zdať ešte najviac pravdepodobné), ale Islamský štát v Iraku. Jeho prorocké slová sa splnili. Kto by ešte pred rokom tušil, že Islamský štát bude v Iraku takto závažne vyčíňať. (žiaľbohu nemám čas hľadať presne tie videá/nahrávky v ktorých to hovoril, je to časovo veľmi náročné)

 

Tiež asi cca pred rokom hovoril Peter Chobot že existujú veľmi závažné plány tieňovej vlády násilným nanútiť Európe islam. A vidíme, že Európska únia robí silou mocou za každú cenu všetko pre to, aby čo najviac moslimského obyvateľstva dostali z Afriky do Európy. Kto by to ešte pred rokom tušil, že ešte budú až takto extrémne vážne problémy s moslims kými utečencami.

 

So šamanského hľadiska sa dá nesmierne iracionálne šialené konanie Európskych politikov vysvetliť tak, že na politikov pôsobia čierni mágovia, ktorí dokážu manipulovať myslami ľudí. Je to možné robiť aj na diaľku, bez fyzického kontaktu s daným politikom. Politik naprogramované myšlienky považuje za svoje vlastné, ani ho nenapadne, že ním niekto manipuluje. Peter Chobot hovorí, že takýto čierni mágovia naozaj existujú.

 

Možné optimistické riešenia problémov Európy

Treba si uvedomiť, že problémom nie je len tieňová vláda, ale predovšetkým my sami. Stane sa len to, čo im dovolíme a umožníme. Demonštrovanie s transparentami sa považuje so šamanského hľadiska za hlúpe, pretože politika je len výsledkom matrix kolektívneho vedomia všetkých ľudí.

 

Problémom Európy je to, že jej obyvatelia sú leniví, zdegradovaní a pasívni. Podľa hinduistickej filozofie je nečinnosť, pasivita a lenivosť čímsi nesmierne zlým a negatívnym (ide o tzv. najnižšiu gunu).

Jediná hodnota Európanov a hodnotu ktorú majú na prvom mieste, je neustále vyhľadávanie lenivosti a pohodnosti a pasivity.

 

Riešením je teda, aby sme robili opak toho, aby sme sa všemožne vyhýbali pohodlnosti, lenivosti a pasivite,

robili činnosti aj ktoré nám spôsobujú utrpenie,

aby sme aj dobrovoľne išli do činností ktoré spôsobojú utrpenie (väčšinou tie najužitočnejšie činnosti od nás vyžadujú utrpenie),

konanie askézy či pôstov,

vždy ak máme na výber či robiť nejakú ľahšiu alebo ťažšiu činnosť, vyberme si tú ťažšiu.

A najdôležitejšie je aby sme hlavne duchovne na sebe pracovali a to vo forme meditácie. Meditácia nie je jednoduch&aa cute;, ale veľmi náročná vec, ktorá si vyžaduje veľa pevnej vôle, veľa sebazapierania, ale jej úžasné výsledky stoja za to.

Meditáciou prinášame pozitívne energie do kolektívneho vedomia ľudí a ťaháme smerom hore aj tých ľudí, ktorí na sebe nepracujú.

 

Ak my Európania budeme na sebe pracovať týmto uvedeným spôsobom, v matrixe politiky sa to prejaví tak, že EÚ presnate podporovať utečencov


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |