Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Pristátie na Mesiaci bolo sfalšované. Natočil som ho ja, Stanley Kubrick (+ VIDEO) - chelemendik.sk

 

Pristátie na Mesiaci bolo sfalšované. Natočil som ho ja, Stanley Kubrick (+ VIDEO)

2020-08-09  (13:04)

 - Pristátie na Mesiaci bolo sfalšované. Natočil som ho ja, Stanley Kubrick (+ VIDEO)

15.12.2015

Američan Patrick Murray uverejnil videointerview, údajne so Stanleym Kubrickom, natočené pred 15 rokmi. Slávny režisér sa v ňom priznal, že všetky videá z pristátia na mesiaci Neila Armostronga a Edwina Aldrina sú falošné. V skutočnosti údajne boli zábery natočené Staleym Kubrickom v obyčajnom štúdiu na Zemi.

 

Ešte jedno VIDEO nájdete TU:

Interview s režisérom sa objavilo až teraz, pretože Murray musel podpísať 80-stránkovú zmluvu o neuverejňovaní obsahu rozhovoru po dobu 15 rokov od smrti Kubricka. Video s interview uverejnil portál Yournewswire.com.

„Vykonal som obrovský podvod vo vzťahu k americkej verejnosti. S účasťou vlády Spojených štátov a NASA. Pristátie na Mesiaci bolo sfalzifikované, všetky pristátia boli falošné a ja som bol človek, ktorý to natočil,“ - priznáva sa človek, podobný Stanleymu Kubrickovi.

„Čo to hovoríš? To myslíš vážne?“ - smeje sa Murray.

„Áno, je to falzifikát,“ - znovu opakuje americký režisér.

Kubrick taktiež porozprával, že pristátie na Mesiaci bolo len fantáziou prezidenta Nixona, ktorý ju veľmi chcel zrealizovať. Vláda USA ponúkla režisérovi veľkú sumu peňazí a ten pristal na natočenie „filmu“.

V roku 1971 Stanley Kubrick opustil USA a presťahoval sa do Veľkej Británie. Behom posledných rokov sa obával, že ho zabijú americké tajné služby. Režisér zomrel v roku 1999 na algickej usadlosti neďaleko Harpendenu údajne v dôsledku srdcového záchvatu. Mnohí však predpokladajú, že Kubrick bol zabitý.

Po smrti filmového režiséra jeho vdova, nemecká herečka Christiane Kubrick, vystúpila s verejným prehlásením. Porozprávala, že Nixon, inšpirovaný filmom 2001: Vesmírna Odysea, vyzval režiséra, „aby zachránil národnú česť a dôstojnosť USA“ a sfalšoval pristátie amerických kozmonautov na Mesiaci.

Priznávali sa k tomu aj iní účastníci natáčania. A video s pristátím na Mesiaci vyvolalo rad pochybnosti u mnohých expertov. Ale nikto z nich nevedel dokázať, že let na družicu Zeme bol falzifikát.

Neexistujú však ani žiadne dôkazy, že toto interview bolo naozajstné. Je možné, že na záberoch je jednoducho herec, ktorý sa veľmi podobá na slávneho režiséra.

Zdroj: http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201512131026-olxy.htm#

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |