Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Príliv utečencov ako akcia zameraná na destabilizáciu Európskej únie - chelemendik.sk

 

Príliv utečencov ako akcia zameraná na destabilizáciu Európskej únie

2020-05-30  (10:24)

 - Príliv utečencov ako akcia zameraná na destabilizáciu Európskej únie

10.9.2015

Rakúske spravodajské služby pripúšťajú, že niektoré americké spoločnosti vynakladajú veľké sumy peňazí na financovanie pašerákov, ktorí do Európy nelegálne prepravujú tisíce utečencov denne. Podľa rakúskeho magazínu Info-Direkt sú takéto akcie  zamerané na destabilizáciu Európskej únie.

Podľa informácii zverejnených  časopisom, pašeráci prevážajú imigrantov do európskych štátov za sumy od 7 000 do 14 000 eur. Cena cesty sa pohybuje závislosti od regiónu, kam sa chcú dostať.

 „Nie všetci utečenci zo Severnej Afriky majú 11 000 eur v hotovosti. Napriek tomu, nikoho nezaráža, odkiaľ sa tieto peniaze berú?“ pýta sa Info-Direkt.
Magazín uvádza, že informácie o tom, ako africkí a blízkovýchodní imigranti dokážu zaplatiť výdavky na presun, sa „tvrdo blokujú“.

„Sprievodcovia“ , ktorí migrantov do Európy prepravujú cez Stredozemné more, sú veľmi dobre technicky vybavení, spojenie sa uskutočňuje hlavne prostredníctvom sociálnych sietí Facebook, Twitter, Skype, ako to bolo nedávno medzi aktivistami arabskej jari.

The Times nedávno informoval o tom, že mnohí migranti sú vybavení aplikáciami, aby vedeli, kde sa v danom okamihu nachádzajú hliadky, kde sa dá, alebo nedá preliezť plot. Denník zdôrazňoval, že tieto aplikácie sú veľmi dôkladne vypracované, sú do nich vložené slušné prostriedky, pracovali na nich profesionálni programátori.

Francúzsky novinár Nicolas Bonnal, analyzujúc  informácie, ktoré získal od rakúskych spravodajských služieb, vo vydaní Bulvar Voltaire píše o tom, že systém nelegálnej imigrácie do Európy, podporovaný určitými skupinami v USA, je zameraný na organizáciu „invázie do Európy“.

Autor uvádza paralely s americkou intervenciou do Líbye, Sýrie a Iraku. V dôsledku vojenských konfliktov bolo v týchto štátoch zabitých milióny ľudí, veľmi veľa z nich stratilo svoje domovy a boli nútení hľadať útočisko v Európe.

Samotní Američania za pätnásť rokov zabili alebo deportovali 4 milióny Afgáncov a niekoľko miliónov Iračanov. Všetci títo utečenci musia niekam ísť. Teda, ísť k nám, píše Bonnal.

Nicolas Bonnal spomína v tejto súvislosti Američanmi zorganizovaný počas olympiády v Soči prevrat na Ukrajine, s lietajúcim dronmi CNN nad Kyjevom a davmi, ktoré mali plné vrecká dolárov. Vybavujú sa aj snajperi, ktorí sa vynorili z neznáma a  ostreľovali dav, aby ukázali, že je „obeťou „krvavého tyrana“.

V svojom článku Nicolas Bonnal  uvádza, že od čias W. Wilsona (americký prezident, 1913 – 1921) s podporou Francúzska a Veľkej Británie, „USA stále organizuje  základ pre intervencie, vychádzajúc z agresívneho mesiášstva a rezervnej meny“.

Bonnal zdôrazňuje, že „po tom, ako pohrúžili do chaosu Afriku a organizovali inváziu  do Európy s pomocou svojich verných politikov ako M. Renzi, F. Hollande a A. Merkelová, USA používajú metódy v duchu neomachiavellizmu, v praxi zavádzajú princípy Lea Straussa a stratégiu v štýle Paula Wolfovitza. Chcú vládnuť trockisticky, pohružujúc krajiny do chaosu, zbavujúc ich ľudských a historických reálií a meniac ich na bázy, opustené zeme, hniezda narkomanov a centrá pre utečencov“.

http://www.ves.lv/specsluzhby-avstrii-ssha-organizuyut-potok-bezhencev-v-evropu/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |