Ak by totiž fungovali ako majú, v tom prípade by museli byť Gorily, Zlodeji (tunelári) odsúdení a potom by sa postupne očistili aj ostatné inštitúcie a úrady od podobných ľudí. Viem, že toto všetko viete a pýtate sa...a čo ďalej?

Som zásadový človek, no občas aj kompromisný, ale v prvom rade si ctím ozajstné ľudské, občianske a demokratické hodnoty. Som toho názoru, že občanom, ľuďom musia politici hovoriť pravdu a nech je akákoľvek, ale pravdu, nech každý vie na čom je alebo na čo sa má pripraviť. Mám rád vo veciach jasno, žiadne rozprávky o "istotách", keď dobre viem, že bohužiaľ niesú zrealizovateľné, jednoducho nedokázal by som sa po takýchto sľuboch pozrieť ľuďom do očí. Ja na rozdiel od ostatných kandidátov nesedím na viacerých stoličkách, som zamestnancom fabriky.

Rozhodol som sa kandidovať len nedávno, sklamali ma aj pravicové strany, ktoré sa odlišujú od tých skutočných pravicových strán aj v tom, že si akosi priveľmi nectia občianske, demokratické hodnoty, skôr ich zaujímajú a sledujú svoje vlastné ciele, záujmy, občan ich bohužiaľ nejako obzvlášť nezaujíma...

Nemám milióny na kampaň, nebudem si kupovať voličov, ani rozdávať kvetinky či štrúdle, nestoja za mnou finančné skupiny, ani JaT či Penta. Nie som totiž na predaj, mňa si nekúpia, proste nemám taký charakter. Som otvorený človek, tak sa aj vyjadrujem, hovorím priamo k veci a aký je môj názor na politikov vo všeobecnosti? Politik musí slúžiť občanom, je totiž ich zamestnancom.

Kandidujem za normálnych, bežných ľudí (keďže som jedným z nich), môj vnútorný hlas, moje svedomie, moje srdce mi vraví...skús to.