Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Opozícia nejako zamrzla doma - chelemendik.sk

 

Opozícia nejako zamrzla doma

2020-05-25  (12:10)

 - Opozícia nejako zamrzla doma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opozícia nejako zamrzla doma

Vytlačiť E-mail
beo.sk
Napísal VILIAM ČERNÁK   
Kontroverzný podnikateľ Alojz Hlina – niečo ako folklóristickejší Dzurinda – v sobotu spojil politickú opozíciu. Predsedovia SDKÚ-DS, KDH, SaS, SMK, Most-Híd, OKS – to všetko v sobotu na námestí SNP v Bratislave. Tváre opozície pritiahli úbohé množstvo ľudí. Odhady sú od niekoľkých stoviek po jeden tisíc.

Opozícia sa totiž zviera v maximálnej kríze. Poukazuje na korupčné prešľapy súčasnej vlády, ale všetko v duchu: zlodej kričí: chyťte zlodeja! Je jasné, že ľudí to zo stoličiek nezdvihne. Súčasná opozícia nevie priniesť nič iné ako abstraktné bludy typu: slušnosť, poctivosť, sloboda... pričom sa im sama toľkokrát spreneverila. Okrem toho žiadne nové hmatateľné témy. Výnimkou je Sulíková SaS, ktorá jednak prináša nové populistické témy v štýle Fica a jednak osoby zatiaľ politicky neskompromitované. A preto SaS každým dňom rastie.

Ale späť k sobotňajšiemu mítingu. Iba na Facebooku avizovalo svoju účasť na mítingu vyše 2000 ľudí. Spoločné volebné preferencie týchto strán sú okolo 40 %. Dzurindove reči o tom, ako sobotňajší míting je signál k zmene, sú minimálne smiešne. Takéto množstvo ľudí by ani v Luxembursku (s desatinovým obyvateľstvom) nebol signál k ničomu. Nebyť masírovania médiami, opozičné strany by sa museli všetky zlúčiť, aby vôbec získali aspoň 5 %.

S takto úbohou opozíciou, s ktorou vytiahnu do ulíc stovky a nie stá tisíce ľudí, má Slovensko rozdané na ďalšiu boľševickú štvorročnicu. Slovensko môže len čakať, kedy na Slovensku vznikne reálna národná politická opozícia, ktorá bude prinášať jednak riešenia a jednak morálne vzory. Samozrejme, netreba čakať, ale slovenský národ by mal o to usilovať a to zapojením všetkých pudov sebazáchovy.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |