Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Odmietanie vakcíny pokračuje - chelemendik.sk

 

Odmietanie vakcíny pokračuje

2020-06-21  (01:11)

 - Odmietanie vakcíny pokračuje

Masové odmietanie vakcíny proti H1N1 chrípke pokračuje v celej Europe

Francúzi sa búria. Menej ako desať Rakúšanov sa prišlo zaočkovať na  kliniku  v Salzburgu.

Hromadné odmietanie H1N1 chrípkovej vakcíny pokračuje v Europe, podporené obavami zo spoľahlivosti vakcíny. Skutočne iba nízke percenta ľudí sa zamýšľa nechať zaočkovať.

Vo Francúzsku z prieskumu uskutočneného novinami Dimanche Ouest-France a publikovaného tiež v najväčších francúzských štátnych novinách  Le Monde vyplýva, že iba 17 % obyvateľstva sa zamýšľa nechať zaočkovať. Pričom ešte v polovici septembra to bolo asi 55% obyvateľstva. Takmer každý druhý dotazovaný sa v prieskume vyjadril zreteľne proti vakcíne. Vývoj týchto čísiel sa dá vysvetliť aj  zmenšením obáv z chrípkového onemocnenia. Pred mesiacom až 32% respondentov prehlásilo, že sa  "obávajú chrípkového onemocnenia“, pri terajšom prieskume ich počet klesol na 16%.
 
Počty sa zmenili bezprostredne po podaní obvinení deviatích osôb na francúzské súdy vo veci, že H1N1 hromadná očkovacia kampaň je úmyselný pokus o otrávenie francúzskeho obyvateľstva.

Pokles počtu ochotných sa zaočkovať  bol zaznamenaný aj v Nemecku kde oproti júlovým 51 % sa ich počet znížil na 13%.

Rakuské oznamovacie prostriedky oznámili, že v Salzburgu (štvrté najväčšie mesto v krajine) sa v prvý deň H1N1 vakcinácie zúčastnilo menej ako desať ľudí.

„Situácia v organizácií vakcinácie sa dá prirovnať k tomu, akoby si pozval na večierok ľudí, ale nevieš či si máš pripraviť tri alebo 5000 sendvičov“ komentoval Norbert Muss, vedúci doktor oblastnej asociáce zdravotného poistenia.

Theflucase.com webová stránka podala správu, že výsledký hlasovania v Luxenburgu budú zverejnené koncom tohto týždňa. Signalizovali všaj údaje, že 77% obyvateľov nemá záujem zúčastníť sa vakcinácie a 15 % je zatiaľ nerozhodných.

Naviac podľa rozhlasových správ z Poľská, prieskum v druhom najväčšiom meste v Krakove ukázal, že iba 3% obyvateľstva sa chce zúčastniť vakcinácie.

Hromadné odmietnutie vakcíny bolo ohlásené v celej Evrope, vo veľkej části Dánska, Finska, Španielska, Belgicka, Holanska, Veľkej Británie a iných štátoch.

Počty odmietnutí sa pravdepodobne budú zvýšovať aj s ohľadom na správy z konca minulého týždňa o príšerných vedlejších účinkoch a dokonca o úmrtiach vo Švedsku a v Bulharsku, ktoré možno súvisía s vakcináciou.

Výrazné odmietanie vakcinácie bolo tiež zaznamenané medzi obyvateľstvom USA, Kanady a Číny.

Zdroj: prisonplanet.com


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |