Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Obytné domy v Londýne "korunujú" prostriedkami protivzdušnej obrany - RADA PRIATELOM - SLEDUJTE OH V TV - chelemendik.sk

 

Obytné domy v Londýne "korunujú" prostriedkami protivzdušnej obrany - RADA PRIATELOM - SLEDUJTE OH V TV

2020-06-05  (09:27)

 - Obytné domy v Londýne "korunujú" prostriedkami protivzdušnej obrany - RADA PRIATELOM - SLEDUJTE OH V TV
 
 
vytlačiť článok Porozprávať priateľovi Pridať do blogu

V zápale príprav na letnú Olympiádu vláda Veľkej Británie rozhodla o umiestnení na streche šiestich domov v Londýne v záujme zabezpečenia vzdušnej bezpečnosti prostriedkov protivzdušnej obrany. Okrem rakiet na strechách sa pod strechou domov budú nachádzať ozbrojení vojaci.

Obyvatelia sú znepokojení prostriedkami protivzdušnej obrany a domnievajú sa, že ich domy tak budú hlavným terčom pre potenciálneho vzdušného nepriateľa. Na súde sa námietky obyvateľov stretli s absolútnym nepochopením.

Na záver súdneho procesu v utorok sudca vyhlásil, že Ministerstvo obrany má plné právo umiestniť rakety v záujme národnej bezpečnosti. Obyvateľov 17-poschodového komplexu Fred Wigg Tower dané zdôvodnenie Najvyššieho súdu nepresvedčilo, avšak odvolať sa proti nemu nemôžu. Hlasu Ruska bližšie informácie o danom probléme poskytol riaditeľ právnickej firmy Howe a co, ktorá predstavovala záujmy obyvateľov na súde, Martin Howe.

- Obyvatelia domu sa obávajú toho, že musia žiť pod bojovými raketami a po ich dome sa budú pohybovať ozbrojení vojaci. Obrátili sa preto na súd, hľadali ochranu svojich práv alebo akúkoľvek pomoc. Na súde sa bohužiaľ stretli s nepochopením. Mohli by sa odvolať, ale nemajú na to finančné prostriedky.

Okrem nepríjemností spojených s umiestnením rakiet na streche domov, vláda Veľkej Británie priniesla obyvateľom ďalšie prekvapenie. V daných domoch budú počas Olympiády dočasne prítomní vojaci, ktorí zodpovedajú za obsluhu daných systémov. Advokát Howe je presvedčený, že Ministerstvo obrany Veľkej Británie by malo obyvateľom poskytnúť dočasné bývanie.

- Rakety na streche domu umiestnia tento piatok. A obyvatelia budú musieť prosiť svojich priateľov a príbuzných o ubytovanie, pretože Ministerstvo obrany im nepreplatí ani hotely. Dnes je smutný deň, pretože mocná štátna inštitúcia porazila skupinu obyvateľov, ktorí sa nemajú ako brániť.

Podobné opatrenia správy hlavných miest realizovali už počas predchádzajúcich Olympiád – v Aténách a Pekingu. K letnej Olympiáde-2012 Londýn prijal bezpečnostné opatrenia, ktoré nemajú obdobu. Z takmer 14-miliardového olympijského rozpočtu sa na bezpečnosť vydalo 1,6 miliárd dolárov.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |