Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Obrovský podraz Angeliny: Odstránenie pŕs ako kampaň na zvýšenie zisku? - chelemendik.sk

 

Obrovský podraz Angeliny: Odstránenie pŕs ako kampaň na zvýšenie zisku?

2019-12-05  (17:46)

 - Obrovský podraz Angeliny: Odstránenie pŕs ako kampaň na zvýšenie zisku?

22.5.2013

LONDÝN: Slávna herečka Angelina Jolie len minulý týždeň šokovala celý svet tým, že si nechala odstrániť oba prsníky. Vzbudila nielen obdiv, ale aj rozruch medzi ženami, ktoré zo strachu o rakovinu prsníka podľahli panike. A to bol vraj zámer – objednávky na testy za 3-4 tisíc dolárov rapídne stúpli. Niektoré zahraničné médiá preto špekulujú, že išlo o rafinovaný marketingový ťah.

Zdá sa, že hollywoodska herečka nie je taká nevinná, ako sa javí. Angelina na základe genetických testov, ktoré upozornili na vysoké riziko vzniku rakoviny prsníka (až 87% pravdepodobnosť) podstúpila chirurgický zákrok odstránenia obidvoch prsníkov. Týmto svojím činom ovplyvnila myseľ nejednej ženy po celom svete. 
 
Ťažko však povedať, kde je stopercentná pravda – či ide naozaj o podraz alebo to Angelina urobila dobrovoľne, ako sa prezentuje.
 

Čo Angelina Jolie vyvolala svojou voľbou nechať si chirurgicky odstrániť obe prsia?

1. Angelina sa prezentuje svojou dobročinnosťou a má pozitívny vplyv na ľudí po celom svete. Svojou otvorenou výpoveďou o odstránení prsníkov predovšetkým ovplyvnila ženy, ktoré podľahli panike a začali sa viac zaujímať o svoje zdravie. V preklade, začali mať obavy z toho, že aj ony raz môžu dostať rakovinu prsníka.
 
2. V dôsledku týchto obáv sa Američanky začali predčasne objednávať na preventívne testy BRCA1. Tieto testy sú patentované, a to znamená, že po ich schválení a zavedení budú stáť okolo 3-4 tisíc dolárov na osobu. Tento patent by sa mal schváliť v nasledovných dňoch americkým Najvyšším súdom.
 
3. Keďže obrovské množstvo žien vzbudilo záujem o tieto testy, vzrástol aj počet akcií firmy, ktorá tento patent vlastní. Táto spoločnosť podľa portálu MarketWatch.com v dôsledku toho dosiahla svoje ročné maximum a to hneď po tom, čo sa objavil článok o Angeline v New York Times.
 
4. Ako sme spomínali, patent na genetické testy BRCA1 je potrebné ešte schváliť Najvyšším súdom. Angelina však dostatočne ovplyvnila verejnú mienku a pravdepodobnosť podporenia tohto patentu je preto veľmi vysoká.

Zdroj: http://feminity.zoznam.sk/c/891229/obrovsky-podraz-angeliny-odstranenie-prs-ako-kampan-na-zvysenie-zisku


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |