Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Občianske združenie Náš domov Slovensko - Ciele a úlohy združenia - PROSÍME PRIATEĽOV ZDIEĽAŤ - chelemendik.sk

 

Občianske združenie Náš domov Slovensko - Ciele a úlohy združenia - PROSÍME PRIATEĽOV ZDIEĽAŤ

2020-08-08  (04:09)

 - Občianske združenie Náš domov Slovensko - Ciele a úlohy združenia - PROSÍME PRIATEĽOV ZDIEĽAŤ

 

 

 

 

 

 

 

 
Občianske združenie   Náš domov Slovensko spája ľudí, ktorí zdieľajú hlavné myšlienky, ktoré boli uvedené    v Manifeste hnutia Dobrá sila. Dokumenty boli uverejnené v rôznych médiách v ruskom a slovenskom jazyku – odkazy:

 

http://www.chelemendik.sk/Sergej_Chelemendik_Manifest_hnutia_Dobra_Sila__79719771.html


http://www.chelemendik.sk/_______1049963603.html


 
Hlavným cieľom občianskeho združenia   Náš domov Slovensko je efektívna praktická činnosť zameraná na zachovanie a tvorivé rozvinutie základných hodnôt kresťanskej civilizácie – viery v Dobro a Spravodlivosť.


Takáto činnosť bude mať predovšetkým charakter verejných podujatí, zhromaždení, prednášok, seminárov, verejných diskusií, vydavateľskej činnosti vrátane vytvárania tlačových a elektronických médií.


Občianske združenie   Náš domov Slovensko považuje za životne dôležité upriamiť pozornosť verejnej mienky národov  patriacich ku kresťanskej civilizácii,   na  duchovné hodnoty kresťanskej filozofie, etiky a morálky a súčasne sa postaviť zoči-voči reálnym problémom sveta, ktoré naberajú katastrofálne rozmery a ktorých riešenie je možné iba na základoch  Dobra a Spravodlivosti.


Občianske združenie   Náš domov Slovensko si kladie za cieľ praktickú spoluprácu so všetkými spoločenskými inštitúciami na Slovensku, ktoré konajú v tomto smere.  


Občianske združenie   Náš domov Slovensko bude prakticky podporovať každé úsilie, ktoré sa zameriava na odvrátenie eskalácie vojen, konfliktov a novej svetovej vojny.


Veľká časť kresťanskej civilizácie bola vytvorená slovanskými národmi. Cieľom  občianskeho združenia  Náš domov Slovensko je rozvoj a podpora slovanstva ako predstavy o civilizačnej zomknutosti, historickom príbuzenstve a bratstve národov, bez ktorých by kresťanská civilizácia nebola v minulosti možná a nebude môcť existovať ani v budúcnosti.


Občianske združenie   Náš domov Slovensko sa bude snažiť podporovať a rozvíjať na najvyššej geopolitickej úrovni myšlienku spolupráce národov a civilizácií, ktoré si zachovávajú Vieru v Dobro a Spravodlivosť.

Reč je o vzniku nových globálnych geopolitických útvarov, ktoré vystriedajú existujúci nespravodlivý a katastrofou hroziaci svetový poriadok.  Iba na úrovni rozumnejších a spravodlivejších geopolitických útvarov môže vzniknúť reálna Dobrá sila, ktorá dokáže zachovať ľudstvo a viesť ho k spravodlivejšiemu a lepšiemu životu.


Na uskutočnenie uvedených cieľov občianske združenie   Náš domov Slovensko sa bude  venovať vytváraniu a šíreniu pravdivých a životne dôležitých informácií o tom, čo sa deje vo svete, ktoré sa v programových dokumentoch združenia definujú  ako „výroba pravdy“. S týmto cieľom bude občianske združenie   Náš domov Slovensko  zapájať do svojej činnosti odbornú verejnosť a na základe odborných hodnotení rozsiahlo informovať slovenskú verejnosť. 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |