Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
OBSE sa stretlo na Ukrajine s čiernymi transplantáciami - chelemendik.sk

 

OBSE sa stretlo na Ukrajine s čiernymi transplantáciami

2020-09-28  (18:47)

 - OBSE sa stretlo na Ukrajine s čiernymi transplantáciami

2.10.2014

Na východe Ukrajine konali čierni transplantologóvia. V objavených v Donbase hromadných hroboch našli telesné pozostatky bez vnútorných orgánov.

Túto informáciu potvrdili pozorovatelia OBSE na Ukrajine.

Za niekoľko týždňov, ktoré ubehli po podpísaní prímeria medzi Kyjevom a domobranou, objavili na východe krajiny tam, kde sa nachádzali jednotky armády a Národnej gardy Ukrajiny, niekoľko hromadných hrobov. Telesné pozostatky oblečených mužov a žien a nie so spútanými rukami – boli len trochu zasypané zemou. V súčasnosti je ich vyše 400.

Keď mocenskí predstavitelia Doneckej a Luhanskej ľudových republík začali exhumáciu telesných pozostatkov, zistili ešte strašnejšie podrobnosti zločinov ukrajinských vojakov. Našli telesné pozostatky s chýbajúcimi vnútornými orgánmi.

Špeciálna predstaviteľka OBSE pre boj s obchodovaním ľuďmi Madina Džarbusynová potvrdila túto informáciu vo vysielaní ukrajinskej televízie a vyhlásila, že situácia si vyžaduje dôkladne vyšetrovanie pomocou medzinárodných expertov. Predstavitelia známej západnej organizácie nevylučujú možnú činnosť čiernych transplantólogov na Ukrajine.

Na Ukrajine to už nie je prvý škandál spojený s obchodovaním orgánmi. V lete sa počas trestnej operácie pri pochovaní zahynutých na východe ukrajinských vojakov zistilo, že časť telesných pozostatkov nemala vnútorné orgány. A následne sa do internetu dostala korešpondencia Sergeja Vlasenka (advokáta politickej činiteľky Júlie Tymošenkovej) a nemeckej doktorky Oľgy Viberovej. Išlo o predaj orgánov mladých vojakov do nemocníc Nemecka. Bola dokonca aj konkrétna objednávka – 17 sŕdc, 50 ľadvín, 5 pľúc. A žiadosť odoberať orgány od ešte žijúcich a nie mŕtvych ľudí. V opačnom prípade „tovar nie je kvalitný“.

Na Ukrajine vtedy došlo k vlne pobúrenia. Kyjev odmietol samotnú možnosť podobných zločinov na fronte, ale upokojil všetkých sľubom preveriť to, pripomína politológ Vladimír Bruter:

- Od začiatku, keď sa len zjavili podobné signály, požiadali v spoločnosti založiť špeciálnu komisiu pri Ministerstve obrany Ukrajiny. Tento prípad mali vyšetriť v krajine od začiatku. Ale berúc do úvahy politickú situáciu to neurobili.

O tom, že bežiaci pás čierneho trhu transplantácií na východe Ukrajiny fungoval na plno hovoria nielen zistené mŕtvoly. Ako trofeje domobrana dosť často získavala poľné nemocnice s chirurgickými inštrumentmi a špecifickými medicínskymi prostriedkami. Podľa zaujímavej zhody sa v okolí zvyčajne registrovalo veľké množstvo stratených bez stopy obyvateľov. O mnohých z nich sa ani v súčasnosti nič nevie.

Zdroj: http://slovak.ruvr.ru/2014_10_01/OBSE-sa-stretlo-na-Ukrajine-s-ciernymi-transplantaciami-1176/ 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |