Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Nikolaj Starikov: Naši priatelia „zdvorilo obstúpili“ ivanovských „opozicionárov“ - chelemendik.sk

 

Nikolaj Starikov: Naši priatelia „zdvorilo obstúpili“ ivanovských „opozicionárov“

2020-06-05  (09:26)

 - Nikolaj Starikov: Naši priatelia „zdvorilo obstúpili“ ivanovských „opozicionárov“

21.1.2015


Paralelne s  oznamom o založení hnutia Antimajdan v Moskve, patriotické sily v Ivanovskej oblasti iniciovali realizáciu nezvyčajného podujatia. Aktivisti strany Velikoje otečestvo spolu s účastníkmi občianskych hnutí Novyj rubež, NOD a ďalšími sa zúčastnili akcie Zdvorilý kruh. Podobne ako patriotická akcia usporiadaná na Manéžnom námestí, ktorá sa konala ako protiváha zhromaždeniu moskovskej „opozície“, 15. januára pri pomníku M.V. Frunzemu v Ivanove  sa taktiež zhromaždili patrioti, ktorí názorne dokázali  zlyhanie liberálnych výziev.

V podstate svojej, členovia PVO a ich stúpenci v Ivanovskej oblasti odštartovali budovanie  celoštátnej štruktúry Antimajdanu.

Ivanovo-2

 

Zámienkou pre realizáciu podujatia sa stala plánovaná akcia stúpencov „bestužkového“ hnutia (t.j. hnutia, nenosiaceho georgievské stužky, - pozn. prekl.). Práve ich sa aktivisti-patrioti aj chystali zdvorilo obstúpiť.

Ale obstúpiť nebolo koho. Početnosť „opozicionárov“  bola výrazne menšia ako patriotov. To názorvne ilustruje absenciu podpory liberálnych myšlienok zo strany drvivej väčšiny občanov Ruska.

V priebehu nečakaného stretnutia zdvorilých patriotov a zástupcov „piatej kolóny“ sa rozbehla náruživá diskusia. Ukázalo sa, že organizátori „Zdvorilého kruhu“ vidia Rusko ako mocnú veľmoc, podporujúcu tradičné hodnotym a brániacu svoje národné záujmy,  a liberáli vystupujú za realizáciu ukrajinského scenára v krajine.

Absolútne rozdielne pozície zaujali strany pri hodnotení udalostí na Donbase. Pre našich „bezstužkových“ oponentov obrancovai Donecku a Lugansku sú banditi, ktorí sami seba ostreľujú  a usporadúvajú teroristické útoky v Doneckej a Luganskej ľudovej republike. Taktiež zazneli obvinenia Ruska z podopry „separatistov“ v Novorossii.

Naši priatelia uviedli svoje argumenty. Stručne povedané, stúpenci a členovia PVO, ako aj zástupcovia iných patriotických hnutí, si myslia, že Rusko je jediný spojenec Ukrajiny, ktorý má reálny záujem vyriešiť konflikt a zachovať jednotu krajiny.

Bodku  v diskusii spravila otázka členov PVO liberálom o tom, ako sa chystajú zvíťaziť s tak malým počtom ľudí na „slobodných voľbách“? Oponenti jednoducho nemali čo odpovedať  a diskusia stratila akýkoľvek zmysel. Veď na pouličnej akcii žiadna komisia sfalšovať množstvo účastníkov nemôže. Takto naša „nesystémová opozícia“ sa definitívne podpísala pod svojou neschopnosťou  a kapitulovala ako v regióne, tak aj v hlavnom meste.

 

Zdroj: http://nstarikov.ru/blog/48287

 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |