Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Nigel Farage: Demokracie stojí za boj pane Orbáne - chelemendik.sk

 

Nigel Farage: Demokracie stojí za boj pane Orbáne

2022-01-20  (06:59)

 

Nigel Farage v Evropském parlamentu – Strasburg 18.1.2011. Farage je předseda skupiny EFD. Evropa svobody a demokracie (EFD) je pravicová euroskeptická politická frakce Evropském parlamentu. Byla založena po volbách do Evropského parlamentu 2009 a je tvořena hlavně z poslanců bývalých frakcí Svoboda a nezávislost a Unie pro Evropu národů z předchozího parlamentního období. Frakce je koalicí devíti politických stran, ze kterých největší jsou britská United Kingdom Independence Party a italská Lega Nord, které mají 22 z celkových 32 poslanců frakce. V České republice by se do této skupiny dala zařadit Strana svobodných občanů.

Nigel Farage v Evropském parlamentu – Strasburg 18.1.2011

Vítejte pane Orbáne,

Po šestiměsíční frašce belgického předsednictví je dobré vidět zvoleného premiéra ze skutečného státu (Belgie během celého předsednictví nesestavila ve své zemi vládu). Velmi se mi líbilo, jak jste odsoudil komunismus jako nebezpečnou ideologii a povšimnul jsem si, jak jste hrdý na to, že Maďarsko bylo první, které se vzepřelo Sovětskému svazu. Nyní, dvacet let poté co jste znovuzískali svojí nezávislost, jste členy členy nového evropského svazu, který se stále více podobá tomu Sovětskému. Ve skutečnosti zde během následujích šesti měsíců potkáte hodně komunistů včetně šefa Evropské komise, pana Barrosa, který byl dříve advokát předsedy Maa. Uvidíte centrální ekonomické plánování a řízení. A především uvidíte silnou snahu udělat z EU politickou unii aniž s tím evropští občané souhlasili. Probuďte se, pane Orbáne, podívejte se na to, jak se Vás dnes ráno snažili šikanovat a říkat Vám jak máte ve vlastní zemi vládnout. Pošlete je s tím někam. Postavte se a bojujte znovu za demokracii.

 

reformy.cz


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


strelec   |   2011-02-10  (07:45)
62%  
mínus plus
  Čo EU predvádza je úbohá fraška. S kapitalizmom, liberalizáciou, demokraciou atď. si nevie rady, nemá víziu a riešenie, svet speje a vedie do sračiek. Tak v duchu "zdochýnajúci kôň najviac kope" stále straší komunistami. 20 rokov od ich rečou "nežnej" stále za všetko môžu komunisti. Schuster člen UV KSS prezidentom nevadilo ani Bushovi, keď sa hodí - hodí sa. Česi sú v tomto úplnými preborníkmi. Čítal som, že český modrý zlepenec uvažuje o "presúvaní" časti dôchodku bývalého funkcionára KSČ disidentovi. Myslím si, že čas ísť do ulíc (ako všade vo svete) a skončiť s po-novembrovou čvargou u kormidla nastal aj na Slovensku. Kto to zorganizuje?


strelec   |   2011-02-10  (07:48)
58%  
mínus plus
  PS
Celý liberálny svet robí opatrenia "komunistickejšie ako komunisti", totalitnejšie ako sa Stalinovi len snívalo, Orbána s fašizmom nevie zastaviť a pindá o minulosti. Straší komunistami, lebo pozná bežnú a často používanú vetu "za komoušou bolo lepšie"


protopartorg   |   2011-02-10  (11:03)
62%  
mínus plus
  @ strelec

"Komunisti" už dávno zaujali miesto stredovekého diabla: sú síce neviditeľní, zato ale všadeprítomní, vybavení obrovskou mocou, zvádzajúci nevinné "ovečky" na zlé cesty, takže môžu hovoriť ústami každého človeka, sú dobre utajení...

Pre úspešnú politiku každého druhu je nevyhnutné VYTVORENIE OBRAZU NEPRIATEĽA. Podobnú metódu použil napr. Adolf Hitler, ktorý tiež videl všade nebezpečenstvo "boľševizmu" - samozrejme, takisto i Židov, avšak použiť Židov na takýto účel môže dnes vyjsť dosť DRAHO, vzhľadom k ich vplyvu a platnej legislatíve. Využitie komunistov ako nepriateľa je omnoho výhodnejšie - predstavujú tzv. "soft target", čiže mäkký cieľ, vzhľadom k malému REÁLNEMU VPLYVU kom. strán. Inými slovami, dobre si do nich zabúchať, keďže sa momentálne nemôžu brániť.

Celé to má však jeden nemilý, hoci zákonitý dopad: vedie to k pokračujúcej, "plíživej", FAŠIZÁCII SPOLOČNOSTI.

Preto i ja radím všetkým slovenským sympatizantom nacizmu: hurá do Maďarska! Tam sú vaši ľudia, iste vás prijmú s otvorenou náručou!

Myslím to vážne - mnohí Slováci s nádejou vzhliadajú k "euronacionalistom" ku ktorým patrí i Farage, prípadne k nemeckému nacionalizmu. Potom sú veľmi prekvapení, keď sa ich milovaní nacionalisti postavia na stranu Maďarska v nadchádzajúcom spore! A kto sa potom postaví ZA NÁS??? Budúcnosť Slovenska, ak vôbec ešte nejaká je, leží NA VÝCHODE, nie na Západe! A ak ani na Východe nevznikne skutočná ALTERNATÍVA dnešnému marazmu, tak nevznikne NIKDE. Nacizmus však alternatívou nie je, ani na Východe, ani na Západe.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |