Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Nežidia sú na to, aby slúžili - chelemendik.sk

 

Nežidia sú na to, aby slúžili

2020-05-30  (18:53)

 - Nežidia sú   na to, aby slúžili

Nežidia sú na svete na to, aby slúžili národu Izraela, tvrdí rabín

21.10.2010


Rabín z ultrakonzervatívnej izraelskej vládnej strany Šas Ovadia Jozef vyhlásil, že nežidia sú na svete preto, aby slúžili Židom. Informoval o tom denník Haarec.

Duchovný vodca Šasu v sobotu hovoril o zákonoch týkajúcich sa židovského dňa pokoja šábesu. K tomu, čo v tento deň môžu robiť nežidia, povedal: "Gójovia (hebrejské slovo, ktoré označuje príslušníka nežidovského národa alebo náboženstva, pozn. red.) sa narodili jedine preto, aby slúžili nám. Iné poslanie okrem služby národu Izraela na svete nemajú. Na čo sú pohania potrební? Budú pracovať, orať a žať. My budeme sedieť ako páni a jesť."

K tomu, prečo pohania vôbec žijú tak dlho, vyhlásil: "Pohania sú ako ostatní – musia zomrieť, ale Boh im dal dlhovekosť. Prečo? Predstavte si osla. Keď uhynie, príde človek o peniaze. Je to jeho sluha a preto je mu daný dlhý život, aby pre žida mohol dlho pracovať."

Liga proti ohováriu rabínove slová označilo za príspevok k atmosfére nenávisti a všeobecnej neznášanlivosti. "Znepokojuje nás, že náboženský vodca, a rabín Ovadia Josef zvlášť, káže tieto nenávistné a rozdeľujúce názory," povedal šéf ligy Abraham Foxman.

Rabín vyvolal rozruch v auguste, keď palestínskemu vodcovi Mahmúdovi Abbásovi odporučil, aby "zmizol z tohto sveta", a keď Palestínčanov nazval "diabolskými nepriateľmi Izraela".

Zdroj: ČTK 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


strelec   |   2010-10-22  (08:11)
55%  
mínus plus
  Krátky článok a stačí k "poodhrnutiu opony". Sme už ale ďaleko, chránená komunita viac ako kravy v Indii, držiaca svet pod kontrolou cez peniaze, pomaly všetko na ich adresu =trestný čin, aplikujúca genocídu na Palestínu, robiaca štátny terorizmus viď. humanitárny konvoj. Po prečítaní "protokolov sionských mudrcov" je to jasné. História sa ale opakuje a táto naj chytrejšia komunita nie a nie sa poučiť.


ing.pavel.cizmar@gmail.com   |   2010-10-22  (09:26)
50%  
mínus plus
  Pokiaľ je to pravda, tak D.D. v "Mojom prebudení" tiež má niečo pravdy. Bolo by to však veľmi smutné,keby sa história mala zopakovať, lebo za tých už cez 2000 rokov od "narodenia Krista" sa to viackrát zopakovalo, ale zrejme aj predtým. Len s tým rozdielom, že predtým nás bolo na tejto zemeguli podstatne menej. Alebo nás je už veľa a keby sme odpočítali z tohoto počtu všetkých nezamestnaných, tak by sme sa k tej "potrebnej 1,5 miliarde" podľa niektorých "veštcov" aj dopočítali.


bodliak   |   2010-10-22  (09:48)
50%  
mínus plus
  My "nič" nevieme, ale oni už "vedia" a pomaly nás na "novú dobu" pripravujú. Mnohým ľuďom sa už "otvorili" oči. U mnohých sa otvára a rozširuje nový duchovný obzor.
Zmyslom života totiž nie je vydriapať sa za cenu ohromnej straty energií a životov na vrchol a potom zistiť, že jediné čo tu vedia urobiť, je tešiť sa zo svojej moci a využívať ju na ovládnutie síl a zákonitosti ktorým nerozumejú. Vzťah pán-otrok ako cieľ snaženia je nereálny pre ďalší vývoj človeka.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |