Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Nebojaschopnosť Slovákov je smrtonosná - chelemendik.sk

 

Nebojaschopnosť Slovákov je smrtonosná

2020-05-25  (11:23)

 - Nebojaschopnosť Slovákov je smrtonosná

Nebojaschopnosť mužskej populácie Slovenska je podľa predsedu Slovenskej národnej strany Jána Slotu smrtonosná.

"V podstate máme 20-tisíc mužov v armáde, ale z toho je možno bojaschopná jedna štvrtina. Aj to pochybujem, že toľko, čo je hrôzostrašné číslo. To je nič. Veď nás tu pozabíjajú čapicami. Aj to pochybujem, že by sme postavili 5 000 ľudí, že by sme vedeli niečo brániť," vyhlásil Slota.

Slovenské letectvo je podľa Slotu málo vycvičené. Letci majú nalietané málo hodín. "To zaváňa tým, že keby na nás niekto zaútočil, tak skončíme do troch dní," hovorí predseda SNS.

"V Maďarsku sa cvičia v táboroch. Oni sa možno na niečo chystajú a my sa nechystáme ani na tú hlúpu obranu, ktorá je povinnosťou každého slovenského politického subjektu. Drvivá väčšina chlapcov nad 20 rokov ani nevie nabiť samopal, ani by nevedela strieľať. Kto nás bude chrániť? S čím sa budeme brániť, keby náhodou? Nedajbože. My nechceme vyvolávať nejaké strašiaky, ale na druhej strane aktivity, ktoré predvádzajú naši južní susedia navádzajú takéto myšlienky, žiaľ," vyhlásil Slota.

Národniari preto pripravujú zákon, podľa ktorého by sa na báze dobrovoľnosti mohli prihlásiť mladí do výcvikových práporov.

"My to nechceme robiť nasilu. Je hromada mladých chlapcov a dievčat, ktorí sú vlastenci a patrioti a ktorí by boli radi pripravení aj na to najhoršie. Možnože je aj veľmi veľa nezamestnaných ľudí, čo sa povaľuje doma a nič nerobí, možnože by išli do nejakých výcvikových práporov, kde by boli pripravovaní aspoň v základoch používania jednoduchých pechotných zbraní," uviedol predseda SNS.

Zdroj: SITA


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |