Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
NATO uprednostní obliehanie Ruska, nie priamy útok - preložila dobrovoľná pomocníčka hnutia Dobrá sila - chelemendik.sk

 

NATO uprednostní obliehanie Ruska, nie priamy útok - preložila dobrovoľná pomocníčka hnutia Dobrá sila

2020-06-05  (03:39)

 - NATO uprednostní obliehanie Ruska, nie priamy útok - preložila dobrovoľná pomocníčka hnutia Dobrá sila

8.7.2015

Vo svete sa  už prestalo skrývať, že ide o informačnú vojnu. O tom, či jednotky NATO sa podujmú na priamu vojenskú konfrontáciu s Ruskom, povedal v rozhovore pre Pravdu.Ru nezávislý vojenský expert Vadim Fersovič, oznamuje Pravda.Ru.

"Nie, teraz by sa nemali očakávať aktívne akcie. Kým skôr bolo stratégiou ozbrojených síl aktívna bojová činnosť, teraz je v celom svete návrat k stratégii obliehania. To znamená ekonomická blokáda, politická ...

To znamená, že v priebehu mnohých rokov budú ničiť, ale nebudú útočiť. Ako dodatok ku všetkému ozbrojené sily Európy tvoria ľudia, ktorí  nechcú veľmi bojovať",  povedal Vadim Fersovič.

Teraz sú vzťahy medzi Ruskom a krajinami NATO vážne komplikované. Vo vojsku NATO slúžia aj  Rusi. Korešpondent "Pravdy. Ru "spresnil, či sú pripravení na to, že budú musieť bojovať proti ruskej armáde.

"Nikto nie je pripravený a nechce. Myslím, že nebudú bojovať proti ruskej armáde. Po prvé, nie je pre to žiadny dôvod. Všetko, čo vidíme – to sú politické hry v záujme určitých ekonomických skupín, ktoré potrebujú podporovať  svoj biznis a na vojnu nikto nemyslí. Studená vojna – to je predovšetkým hospodársky rozvoj  jednotlivých korporácií a odbočovanie, ničenie ostatných ", povedal expert.

Vadim Fersovič zdôraznil, že ľudstvo dnes nie je vôbec schopné žiadnej vojny. "Môže viesť len sprostredkované vojny, ako sa teraz snažia organizovať na Ukrajine a inde. To znamená, že sa snažia destabilizovať situáciu pričinením iných. Je to lacnejšie a nespôsobuje to také protesty vo svojej vlastnej krajine, kde nemajú radi, keď zabíjajú ich vlastných občanov", povedal expert.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1436167550


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |