Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Miroslav Petrásek - Rusko, a teda ani Putin neurobili nikdy hrubú čiaru za históriou. Hrdo sa hlásia k ZSSR - chelemendik.sk

 

Miroslav Petrásek - Rusko, a teda ani Putin neurobili nikdy hrubú čiaru za históriou. Hrdo sa hlásia k ZSSR

2020-02-16  (01:29)

 - Miroslav Petrásek - Rusko, a teda ani Putin neurobili nikdy hrubú čiaru za históriou. Hrdo sa hlásia k ZSSR
Miroslav Petrásek

Rusko, a teda ani Putin neurobili nikdy hrubú čiaru za históriou. Hrdo sa hlásia k ZSSR, aj s chybami ktoré sa udiali. na rozdiel on nás, čo sa radi dištancujeme od minulosti, ako sa nám to hodí. Posledné výroky Putina (a nielen jeho) to jasne dokazujú (myslím že bola reč aj o Stalinovi keď ho západ prirovnal k Hitlerovi, proti čomu sa ostro ohradil). Rusi to berú ako plynulý vývoj, súčasť histórie a nie niečo k čomu sa už viac nehlásia. V tom je rozdiel medzi nami a nimi.
 • Vy, Miroslav Zamecnik, Minko Vojtíšek, Frantisek Patus a 48 ďalší ste označili, že sa vám to páči.
 • Milan Milan Bukat Ako sa mam hlasit k historii ked mam nepravdivý jej výklad .Prezident Tiso je pre židov hrabě Dracula a pritom ak by sa malo ist bojovat proti židobolševikom v tej dobe ako dvacatročný asi by som nemal zabrany hlavne ked nechali vymriet hladom pol Ukrainy.
 • Maroš Happy Guess porovnávat Stalina a Hitlera možu len daky blbci čo nevedia nič o 2 svetovej vojne.
 • Maroš Happy Guess Zial Tiso si posral svoju povest tym že spolupracoval z fašistama...
 • Václav Strauss Oba byli vytvořeni a podpořeni stejnými korporacemi,jen aby mohli vytvořit these-anti these= syntesa,na které vydělaly tyto korporace miliardy.
 • Václav Strauss Ruskou centrální banku od roku 1917 ovládá skupina kluků z Londýna a New Yorku.
 • Marián Šelinger Stalin odmietol Marshallov plán, čím dosť znemožnil vytvorenie globálnej vlády.
 • Václav Strauss Jo a kdo ho ve válce proti Němcům od počátku financoval????,kdo vybudoval porevoluční průmysl v té velké zemi???Proč Putin dodnes bojuje za nezávislost centr.banky???Je to hra.Není rozdíl mezi vrcholným kapitalistou a komunistou,oba žijou ze stejného pytle.
 • Marián Šelinger A veru tam je rozdiel. Studená vojna je aj výsledok toho, že Stalin odmietol hrať tú hru korporácií. Dneska z Bolívie či Ekvádoru vyháňajú korporácie aj banky práve komunisti.
 • Václav Strauss To je prostě taková hra.Kdo ty komunisty podporuje???Rockefeller jednou řekl: jediná konkurence,která by tě měla zajímat můj synu,je ta kterou si sám řídíš.
 • Marián Šelinger Tak Rockefeller asi nie, keď sami komunisti vyhodili z Kuby jeho panáka Batistu.
 • Václav Strauss Marián,u nás taky znárodnili na pár let,ale dnes to těm samým zas patří.Před koně z Indie žijícího v Londýně.Fidel má Jezuitský vzdělání stejně jako Stalin a proč to tak má být vědí jen oni.Myslím,že je v tom narko kšeft.To,že to vypadá,že někde prodělali,je jen klam.Vše je perfektně řízeno,aby to vypadalo,tak jak má.
 • Marián Šelinger Tak potom prečo prišiel pád železnej opony? Prečo to nenechali tak?
 • Václav Strauss Obchod.Za ničím nehledej víru,za vším hledej peníze.Mocnosti se dohodly,že takto rozdělí Evropu na 50 let.Myslím,že to byla Postupim,nebo Jalta.To je realita a všichni to věděli,proto nemohlo dopadnou povstání v Madarsku 1956 ani 68 u nás.Proto zůstali spojenci mlčet!!! To bylo v plánu až na roky devadesáté.Ta komediální sametovka je toho příkladem.
 • Marián Šelinger Tak potom boli riadne sprostí a pri tej hre nechtiac ukázali ľuďom socializmus A za ten bude treba zabojovať, tentoraz po vzore latinskoamerických krajín.
 • Václav Strauss Přichází korporátní socialismus,ale to = otroctví.Přichází vláda průmyslové a bankovní oligarchie.
 • Magyar Lélek Podľa mňa rozdiel medzi východom a západom bol hlavne v tom, že na východe boli roľníci omnoho múdrejší. Rozumeli prírode, liečeniu, hviezdam, Bohu. Práve preto bolo nutné vytvoriť komunistický, diktátorský režim, kde vytvorením roľníckych družstiev defakto zlikvidovali túto vrstvu ľudí, ktorí by dnes tvorili chrbticu ľudskej morálky. V temnom stredoveku to už na západe spravila cirkev, keď pálili tzv. bosorky, ktoré sa vyznali v bylinkárstve. Preto to trvalo 50 rokov, lebo za tento čas sa vystriedali dve generácie a chrbticu národov nalomili.
 • Ľudovít Kakaš Treba si položiť otázku, že kto" vymyslel" komunizmus- kto bol hlavným sponzorom VOSR -kto ovládal KGB,ČEKU, kto stal na čele gulagov a pod.Hádzať všetku vinu na Stalina znamená nepoznať históriu.
 • Jozef Fabian · Friends with Roman Osika and ďalší 4
  Ten čo nepozná histoŕiu a súvislosti tak jednoducho vinníka označí Stalina. Keby proti Hitlerovi stal Gorbačov tak ten by Rusko zamenil za rodinnú haciendu v Bavorsku. To, že Stalin odmietol akékoľvek výmeny nemeckých dôstojníkov za svojho syna zajatca v Nemecku nikto nepíše. To, že Stalin potreboval po vojne nakŕmiť hladných občanov a nastoliť poriadok aj s tvrdou rukou nikto nekomentuje, že prečo - väčšinu svinstiev okolo neho porobili aj jeho radcovia a spolupracovníci, ktorí sa mu vtierali do priazne.
 • Ondrej Tarovsky v Anglicku lodr protektor Olôiver Cromwell vyvraždil polovičku anglicja a o jeho zločinoch sa celkom mlčí.
 • Ondrej Tarovsky "civilizovaní" nemci počas 30 ročnej vojny katolíkov a protestantov sa návzájom rezali jedna radosť do takej miery, že 75 % nemcov zahynulo, čo je mnoho nássobne viac ako za Stalina...tiež sa o tom úzkostlivo mlčí
 • Ondrej Tarovsky nedávno sme tu mali zločineckú katolícku diktatúru Habsburgovcov....čo ona bola hádam lepšia ako stalinizmus? ved tam boli tresty ďaleko brutálnejšie, žiadná náboženská sloboda, celé stáročia bolo koloniálnme otrokárstvo, nevoľníctvo a poddanstvo...
 • Ondrej Tarovsky angličania dávno pred Adolfom praktizovali holokausty na mnohých národoch ktoré označovali rasisticky ako "primitívne".. vid tasmánci a polynézabnia , ktorých vyvraždili do poslednej nohy, Lreolom odrerzávali ctihodní "civilizovaní " anglickí lordi potetované hlavy a vozili preparované domov ako suveníry a ukladali na kozuby a do vytrín vedľa iných suvenírov z dalekých ciest
 • Ondrej Tarovsky Stalinizmus je dôsledok a následok stáročneho tlaku - agresie pod doktrínov "drank nach osten" tejto ideológiji padli za obeť medzi prvými aj predkovia sloákov a na dlhé stáročia sme sa stali drancovanou kolónou a nesvojprávnymi otrokmi vo...Viac
 • Eugen Mýtnik Hlboko som si vážil, keď na poslednom 15.zjazde KS RF "došli" aj osobné pozdravy od súčasného najvyššieho vedenia. Závery tohto zjazdu považujem za geniálne - predovšetkým unikátny rozbor a charakteristiku : Aký je kapitalizmus súčasnosti ?

 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 - Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |