Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Mikloško možno podporí Most - chelemendik.sk

 

Mikloško možno podporí Most

2020-05-25  (10:34)

 - Mikloško možno podporí Most

Mikloško bude možno kandidovať za Most-Híd, Palko asi nie


BRATISLAVA. Bývalý člen KDH a jeden zo zakladateľov Konzervatívnych demokratov Slovenska (KDS), František Mikloško, možno bude v júnových parlamentných voľbách kandidovať na kandidačnej listine strany Most-Híd.

Medzi Most-Híd a KDS prebiehajú rokovania o možnej predvolebnej spolupráci. "Ak prebiehajú politické rokovania medzi stranami o volebnej spolupráci, tak akékoľvek predčasné informácie by mohli túto spoluprácu zmariť," povedal dnes pre agentúru SITA predseda KDS Vladimír Palko.

Podľa predsedu Most-Híd, Bélu Bugára, je možná spolupráca otázkou, či sa vedia strany dohodnúť. "Už sme raz rokovali. Musia sa rozhodnúť, lebo máme obmedzené možnosti. Musíme brať do úvahy aj to, že niektorí členovia z iných strán sú povedzme neprijateľní pre niektoré naše štruktúry," uviedol pre agentúru SITA.

Na otázku, či napríklad Vladimír Palko by bol pre členov Most-Híd neprijateľný, no František Mikloško áno, Bugár odpovedal: "Áno, aj takto rozmýšľame, ale nebolo by to dobré rozoberať cez médiá".

Strana Most-Híd sa usilovala o vytvorenie volebnej koalície aj so stranou Sloboda a solidarita (SaS). Strany sa nakoniec nedohodli. "Naši voliči chcú, aby sme postupovali samostatne,“ uviedol predseda SaS Richard Sulík. Podľa prieskumu verejnej mienky 30 percent voličov SaS uprednostňuje samostatný postup.

Z prieskumu vyšlo, že predvolebnú koalíciu odmieta aj 11 percent voličov Most-Híd. Bugár následne informoval, že jeho strana bude ešte rokovať s OKS, ale nie o vytvorení predvolebnej koalície. Most-Híd členom OKS ponúkne miesta na vlastnej kandidátke do júnových parlamentných volieb.

Zdroj: SITA


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |