Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Migranti ničia Európu jej vlastnými hodnotami - chelemendik.sk

 

Migranti ničia Európu jej vlastnými hodnotami

2019-08-14  (04:20)

 - Migranti ničia Európu jej vlastnými hodnotami

28.10.2015


Európski lídri v súčasnosti diskutujú o dvoch veciach. Konkrétne, o zachovaní európskych hodnôt v procese integrácie moslimských migrantov a o prijatí európskych hodnôt moslimskými migrantmi.

Akosi im vôbec nedochádza, že ich „plán“ na záchranu hodnôt priamo závisí od ich zničenia.

Vezmime si napríklad Švédsko. Krajina s počtom obyvateľov 10 miliónov iba za rok očakáva prijať 180- tisíc moslimských migrantov.  Očakáva sa, že noví „občania“ si  zachovajú „trpezlivý postoj k miestnym zákonom a normám správania, napríklad takým ako je feminizmus a homosexuálne manželstvá. Namiesto toho Európania dostávajú lekcie šariátu na uliciach a nespokojných migrantov, mávajúcich vlajkami Islamského štátu.

Ako vidieť, iba zachovanie európskych hodnôt nestačí na zabezpečenie životaschopnosti stredoeurópskych štátov.

 Hlavný problém spočíva v tom, že Európa skončila proces modernizácie a smeruje k stredoveku.

27% utečencov z Maroka a 21% Turkov v Holandsku je nezamestnaných. 27% Iračanov nemá v Dánsku prácu. Ale aj v prípade, že prácu majú, príjmy migrantov sú rádovo nižšie než je stredoeurópsky ukazovateľ.

Európa vždy investovala do svojho sociálneho zabezpečenia, kým moslimský svet „investoval“ do veľkých rodín. Teraz sa Európa spolieha na to, že migranti budú pracovať a umožnia starnúcemu a počtom stále klesajúcemu európskemu obyvateľstvu pokojne odchádzať na dôchodok. Moslimskí migranti sa zase spoliehajú na to, že Európa ich bude vydržiavať a podporí ich veľké rodiny, pokým oni obchodujú s drogami a vo voľnom čase odrezávajú hlavy. Takže, zrejme zachovanie európskych hodnôt protirečí prežitiu Európy.

Vynára sa logická otázka. Prečo by mal nejaký 23-ročný Mohamed celé roky pracovať, aby nejaký Hans alebo Fritz pokojne mohli odísť do dôchodku vo veku 60 rokov a oddychovali na Malorke? Ide o to, že Mohamed nezdieľa rovnaké hodnoty, jednoducho na ne kašle, nech by sa akokoľvek vytrvalo mu ich snažili vštepiť.

Európsky systém demokracie vedie existenciu spoločnosti k plneniu gigantického poistného plánu. Ale pojem ako je poistenie v islame neexistuje, navyše je prirovnávaný k úžerníctvu.

Imám povie Mohamedovi,  že vkladať do systému poistenia je hriech, ale zobrať prostriedky zo systému nie je nič iné ako džizja, peniaze, ktoré nemoslimovia sú povinní platiť moslimom. Teda podľa islamského zákona je lepšie obchodovať s drogami než platiť dane.

 Nie je ťažké vyvodiť si záver, že moslimské hodnoty sa od európskych radikálne líšia.

Európa hltá jed, namiesto toho, aby si liečila nádchu. Namiesto toho, aby zmenila systém svojich hodnôt, podporuje ich, zabíjajúc sa pri tom. Plnenie penzijného plánu na úkor migrantov je odsúdené na neúspech.


Zdroj: http://celado.ru/articles/migranty-unichtozhayut-evropu-eye-zhe-tsennostyami/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |