Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Médiá našli internetovú stránku, ktorá berie objednávky na vraždy prominentných politikov - rbc.ru - chelemendik.sk

 

Médiá našli internetovú stránku, ktorá berie objednávky na vraždy prominentných politikov - rbc.ru

2020-01-12  (20:15)

 - Médiá našli internetovú stránku, ktorá berie objednávky na vraždy prominentných politikov - rbc.ruNa tieňovú stránku internetu pribudol nový účastník, ktorý môže poriadne zamotať hlavu americkým spravodajským službám.
V miunlosti sa FBI podarilo zadržať majieľa internetovej stránky Silk Road Williama Rossa Ulbrichta, ktorý sa venoval predaju narkotík a inej zakázanej výrobe. Teraz sa na internete objavil nástupca Silk Road – stránka, na ktorej  si kdokoľvek môže objednať vraždu politika, píše Forbes.
Nedávno sa na žurnalistu Forbesu obrátil človek, ktorý si zobral pseudonym Kuvabatake Sandzuro. Oznámil, že na internete už štyri mesiace pracuje zdroj pod názvom Assassination Market (Trh vrážd). Na stránku sa dá dostať iba pomocou anonymnej siete Tor.
Portál pracuje ako crowdfunding: ktokoľvek  môže venovať určitú finančnú sumu na likvidáciu politika akejkoľvek úrovne. „Príspevok“ sa dá urobiť pomocou anonymnej elektronickej kryptomeny – bitcoinov. Ak sa vražda spácha, killer dostáva všetky peniaze zozbierané na zdroji. Ako sa to overiť, zostáva záhadou.
Potenciálny zoznam obetí zahŕňa mená šéfa  americkej bezpečnostnej agentúry Keitha Alexandra, prezidenta, prezidenta Baracka Obamu, šéfa Fed-u Bena Bernankeho, ktorý onedlho opustí svoj post. Paradoxne, práve posledne spomínaný úradník zozbieral najväčší počet nepraníkov. Za jeho hlavu ponúkli 75-tisíc dolárov.
Konečným cieľom  projektu je globálna anarchia. Údajný autor stránky chce, aby sa politici začali báť obsadiť akýkoľvek verejný post. „Nakoniec stránka zlikviduje všetky vlády na celom svete. Verím, že zmení svet a urobí ho lepším“, myslí si Kuvabatake Sandziuro. „Som kryptoanarchista a pred nami je svetlá budúcnosť“, dodal. 
Zdroj: rbc.ru 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |