Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
HZDS sa chce popasovať s preferenciami - chelemendik.sk

 

HZDS sa chce popasovať s preferenciami

2020-05-25  (10:19)

 - HZDS sa chce popasovať  s preferenciami

POLITIKA: V. Mečiar by sa dnes mal prvýkrát po voľbách ukázať na verejnosti

Bratislava 4. septembra (TASR) - Predseda ĽS-HZDS Vladimír Mečiar by sa dnes mal prvýkrát po parlamentných voľbách, ktoré jeho hnutie neposunuli do Národnej rady SR, ukázať na verejnosti. Po Republikovom predstavenstve strany, ktoré sa práve začalo v nitrianskom Agroinštitúte, novinárom sľúbil, že v popoludňajších hodinách vystúpi na tlačovej konferencii.

Bude na nej informovať aj o výsledkoch dnešného rokovania, ktoré sa bude týkať hodnotenia volebného neúspechu strany a tiež blížiacich sa novembrových komunálnych volieb. Predseda Republikovej rady strany Marián Klenko od dnešného rokovania očakáva, že analýza výsledkov volieb nebude mať už iba všeobecný charakter, ale bude obsahovať už aj isté návrhy súvisiace s ďalšou činnosťou ĽS-HZDS v najbližších mesiacoch.

"Mám na mysli návrhy, pokiaľ ide o agendu strany, ktorá bude svojím spôsobom iná, keďže sme sa ako strana ocitli mimo parlamentu, čo si vyžiada možno našu väčšiu angažovanosť v lokálnych problémoch a podobne," priblížil Klenko. Doplnil, že strana sa v budúcnosti mieni zaoberať aj personálnou zmenou, ktorá by sa mohla dotknúť aj vedenia hnutia.

"Pokiaľ ide o personálnu obmenu, k tej bude dochádzať postupne. Nepríde k nejakým radikálnym zmenám," zdôraznil s tým, že podľa neho je však otázne, či výmena čelných predstaviteľov ĽS-HZDS je to, čo by hnutiu naozaj pomohlo. "Ja považujem za dôležitejšie viaceré okruhy. A to prvé ako motivovať členov a sympatizantov strany v čase, keď sme sa ocitli mimo parlamentu," poznamenal. Strana podľa neho bude musieť okrem iného doriešiť napríklad aj financovanie strany.

Mečiarovci sa tiež plánujú podľa Klenka "popasovať" s preferenciami. Klenko si myslí, že v ich zvýšení by mohla strane pomôcť väčšia aktivita na komunálnej úrovni. "Celkom určite bude potrebné aktuálne reagovať na to, čo sa deje na centrálnej úrovni, ale budeme musieť presunúť aktivity aj na miestnu úroveň a tam sa viac angažovať v komunálnych problémoch," uviedol Klenko.

Republikové predstavenstvo sa dnes malo začať o 10.00 h. Začiatok sa však posunul, keďže líder ĽS-HZDS meškal približne 40 minút. Neskoro prišiel podľa vlastných slov pre technické dôvody. Zdržalo ho vraj aj nepriaznivé počasie. Po príchode sa Mečiar zvítal s viacerými spolustraníkmi a odobral sa s nimi na rokovanie.

UPOZORNENIE: TASR ponúka k správe zvukový záznam.

vik zll


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


vladimir tyrol   |   2010-09-04  (16:54)
46%  
mínus plus
   To je neuveriteľné, myslel som konečne že táto strana už zomrela, a ona stále straší z hrobu. Hovorí o nejakých sympatizantoch, ktorí sú len chymérou, týchto zlodejov by už konečne mali odsúdiť za únos Kováča a vraždu Remiáša a iné zločiny spáchané vodcom tejto strany na dlhoročné tresty.


danica   |   2010-09-05  (07:37)
50%  
mínus plus
  Nesedi v politike len tak pre nic - za nic :O)
Skryva sa za imunitu! Ak by doslo k hlasovaniu o tejto otazke, myslim, ze viem celkom presne, ako by hlasoval...


protopartorg   |   2010-09-07  (17:17)
50%  
mínus plus
  Vlado, Vlado... opakovaný vtip prestáva byť vtipný. Odíď.


mjmr   |   2010-09-15  (20:23)
50%  
mínus plus
  Neviem ako možno niekoho uniesť na políciu aj keď v Rakúsku.Veď toho čo teraz robí diplomata v Indii hľadal Interpol.Tí čo to spravili mali dostať odmenu.Potom sa čudujeme,že sú policajti demotivovaní.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |