Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Mečiar to konečne odhalil - chelemendik.sk

 

Mečiar to konečne odhalil

2020-05-25  (10:19)

 - Mečiar to konečne odhalil
Mečiar v piatok predstavil pozoruhodnú sprisahaneckú teóriu. Vyzerá takto: Za vzburou sudcov proti Harabinovi je KDH a SDKÚ. Ich cieľom je zdiskreditovať HZDS, aby Ficov Smer ostal po voľbách sám. Potom by Fico musel ísť buď do koalície s pravicou, alebo do opozície.

Mečiarovi treba uznať, že má pozorovací talent. Jadro jeho úvah je presné. Jeho strane naozaj hrozí ďalšia diskreditácia. A volebný krach. A Ficovi potom hrozí, že ostane opustený (Slotova SNS, ako tvrdí premiér, je "trvalo nespôsobilá..."). Smer by bol odkázaný na vyjednávanie s pravicovými stranami. Áno, to všetko je po voľbách dosť pravdepodobné.

Mečiarove konštrukcie však treba trochu opraviť. Dopracoval sa síce k správnym záverom, ale z nesprávnych východísk. Za hnevom stovky sudcov nie je Lipšic, ale Harabin. A atmosféra strachu, intríg, čistiek a udavačstva... A za diskreditáciou HZDS nie je opozícia, ale Mečiar. A spolu s ním Slota, ktorý nadáva na Elektru. A Fico, ktorý nadáva na pozemkové "zlodejiny" HZDS. Jednoducho: Harabin a Mečiar to prehnali. A Ficovi tým veľmi, veľmi komplikujú život.

V Mečiarových úvahách treba opraviť ešte jednu vec. Časovú súslednosť. HZDS nehrozí diskreditácia – už je zdiskreditované. A Fico nebude mať problémy len v budúcnosti, po voľbách. Má ich už teraz. Už teraz je Smer do veľkej miery opustený. SNS prekonáva rekordy v korupčných škandáloch a przní Ficove heslá o čistých rukách.

HZDS úspešne ničí Ficove heslá o práve, poriadku, majetkovej čistote a spravodlivosti... A nakoniec ešte jedno malé spresnenie. Smer nebude vyjednávať s KDH o spolupráci len po voľbách. Smer vyjednáva s KDH a možnej spolupráci už teraz. Zatiaľ na úrovni poslancov, ministrov a podpredsedov strany. A potichu. Ale vyjednáva. Aby po prípadnom volebnom krachu HZDS neostal opustený.

A Mečiar... Mečiar to všetko odhalil. Povedané rečou tajných služieb (ktorá mu je blízka), rozkryl politickú hru... Len si trochu poplietol obeť s vinníkom. A budúci čas s prítomným.

Dag Daniš, pravda.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |