Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Mečiar: Najviac sa tu kradlo za Fica - chelemendik.sk

 

Mečiar: Najviac sa tu kradlo za Fica

2020-07-02  (16:17)

 - Mečiar: Najviac sa tu kradlo za Fica


TASR 

Šéf HZDS Vladimír Mečiar v rozhovore pre český denník Mladá fronta Dnes priznal, že najväčšia miera korupcie, aká kedy na Slovensku bola, bola za vlády Roberta Fica. "HZDS sa korupcii vyhýbala ako čert svätenej vode, ale zviezli sme sa v jednom balíku s pánom Ficom," zdôraznil.

Vladimír Mečiar a Robert Fico v čase, keď ešte spolupracovali na vládnej úrovni.
Autor: SITA

Trojnásobný expremiér zároveň na margo Fica poznamenal, že na svoj egoizmus doplatí, keďže je to jeho osud. "Stále chce byť sám, vládnuť sám, určovať sám. Ale v systéme, kde je veľa vplyvov a záujmov, nemá kapacitu, ktorá by takýto rozsah zodpovednosti zvládla. A chýba mu aj spätná väzba. Keď niečo urobí, nekontroluje sa, či to bolo správne alebo nie," podotkol.

To, že je Smer v parlamente a on nie, však Ficovi Mečiar údajne vôbec nezávidí. "Jeho pozícia nie je opretá o pozitívny výsledok, ale o nepokojnosť voličov. To nie je cesta. Rozpor, ktorý v spoločnosti zakladá, sa skôr či neskôr obráti proti nemu," dodal.

Čaplovič: Mečiar lapá posledný dych

Mečiar lapá posledný dych, nevie prežuť, že je mimo parlamentu, a že svojimi krokmi bol spoluvinníkom obrovského prepadu HZDS, reagoval podpredseda Smeru Dušan Čaplovič.

"Má veľmi krátku pamäť a radil by som, aby sa tvorca tejto kritiky rozpamätal na minulosť a pôsobenie jeho nominantov vo vláde. HZDS malo veľmi vážne problémy najmä na ministerstve pôdohospodárstva. Myslím si, že bývalý koaličný partner a jeho predseda Mečiar zavádza verejnosť," vyhlásil Čaplovič.

Podľa jeho slov boli totiž v minulom volebnom období najväčšie problémy na ministerstvách, ktoré boli obsadené menšími koaličnými partnermi, teda SNS a HZDS. "Vie o tom verejnosť a vieme o tom aj my, lebo sme prijímali zásadné opatrenia napríklad personálneho charakteru, ale aj iné," pripomenul.

Čaplovič nechcel povedať, ktorú vládu považuje za najkorupčnejšiu on sám. "Ťažko hodnotiť, ja nie som sudca, ale politik. Z našej strany sme sa snažili mnohé veci riešiť, pokiaľ dochádzalo k istým obvineniam a nejasnostiam. Ja si nedovolím hodnotiť na rozdiel od pána Mečiara jeho obdobie rokov 1994 až 1998," dodal.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


protopartorg   |   2011-03-03  (18:41)
55%  
mínus plus
  "HZDS sa korupcii vyhýbala ako čert svätenej vode" :-))))

To má byť akože predčasný príspevok k 1. aprílu???


Oracle 911   |   2011-03-04  (12:20)
55%  
mínus plus
  Sekli len o mesiac, nie je to až také tragické.:D


calimero   |   2011-03-05  (10:34)
45%  
mínus plus
  Mečiar by sa už mal na politiku radšej (poviem to na rovinu) VYSRAŤ, lebo v poslednom čase na čo siahne, to pokazí. Mal by si dať pokoj a užívať si politický dôchodok aby zachoval aspoň posledné zbytky spomienok Slovákov na Mečiara, politika ktorý vedel čo hovorí. Nie som z tých, pre ktorých je Mečiar sprosté slovo, naopak myslím že patril rozhodne k tomu lepšiemu čo Slovensko za posledných 20 rokov postretlo,... ale proste a jednoducho čas Mečiara už bol, skončil a nevráti sa. Vlado už šancu dostal, naložil s ňou ako s ňou naložil, teraz nech láskavo uvolní miesto. On je zrovna ten posledný, kto môže niekoho poučovať o samoľúbosti a o politike typu One man show. Pokiaľ ide o kradnutie za Fica tak tomu by som v istom zmysle možno aj veril. Nie pre to že by sa kradlo najviac ale myslím že sa kradlo po Slovensky a pre to to bolo určite na prvý pohľad viac vidieť. Za Fica kradli Slováci Slovákom, za súčasnej vlády sa asi ani moc nekradne, teraz sa prosto len Slovensko odovzdáva do cudzích rúk za 30 strieborných.... čo je horšie si posúďme sami.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |