Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Marek Satelitaer Demko - Prečo táto februárová revolúcia skončila skôr ako začala - REAKCIA NA FB - Autor vyzerá ako aktivista SMERu, ale text som si prečítal - chelemendik.sk

 

Marek Satelitaer Demko - Prečo táto februárová revolúcia skončila skôr ako začala - REAKCIA NA FB - Autor vyzerá ako aktivista SMERu, ale text som si prečítal

2020-02-23  (04:45)

 - Marek Satelitaer Demko - Prečo táto februárová revolúcia skončila skôr ako začala - REAKCIA NA FB - Autor vyzerá ako aktivista SMERu, ale text  som si prečítal

 

Marek Satelitaer Demko

No a teraz nedeľná rozprávka od dobrého gumimacka. Posadajte si detičky, prestaňte si obhrýzať nechtíky, pchať pršteky do nosa či poprtkávať a počúvajte:
Prvý koment - prečo táto februárová revolúcia skončila skôr ako začala:
1. Pretože na ...jej čelo sa postavila hŕstka samozvancov, riadená z pozadia pánmi Lipšicom a Chmelárom, úhlavnými nepriateľmi slovenskej štátnosti a všetkého slovenského, ktorých hlavným cieľom je znemožniť marcové voľby. Nie náhodou preto bola prvou požiadavkou skupinky žiadosť o odloženie parlamentných volieb.
2. Akonáhle sa táto požiadavka objavila - automaticky sa od protestov museli dištancovať všetci voliči SMER-u, SNS a dokonca aj Matovičových Obyčajných ľudí či SAS a 99 percent, ktorí cítia svoju šancu a veria tomu, že uspejú už v týchto voľbách.
3. Velenie v skupinke organizátorov očividne prebral pán Pčolinský, ktorý je bratom predsedu úradu vlády ministerstva vnútra pána Lipšica z KDH, v ktorom sa to gorilami z Penty len tak hmýri. Nečinnosť ministra vnútra v tejto kauze je teda pochopiteľná, ako aj to, že hlavní podozriví naďalej behajú po slobode.
4. Popletení sú ale aj samotní protestujúci, ktorým mozgy už dávno vymyli súkromné televízie ako Markíza a JOJ-ka, a tak nie sú schopní súdne uvažovať a vidieť, že dokument Gorila môže byť podstrčený, že korupcia politikov nie je slovenskou špecialitou a hlavne, že v skutočnosti neprotestujú proti politikom ako takým, ale proti životným podmienkam, ktoré tieto gorily nám, obyčajným ľuďom, nastavujú - nízke mzdy, vysoké ceny, výpalnícke úroky pri hypotekárnych úveroch atď. atď. - ale toto všetko sa nedá zmeniť zatvorením goríl do klietok, ale LEN ZMENOU SPOLOČENSKÉHO SYSTÉMU:
Druhý koment - o čo sa tu hrá:
Minule som naznačoval, že americké tajné služby tu možno bojujú o zlato, ropu, urán či niečo iné, ale ASI to nie je tak. V jednej diskusii som čítal, že hlavne im ide o to, aby zabránili postaveniu širokorozchodnej železnice z Číny a Ruska až do Viedne, pretože to by bol v podstate koniec ich obrovského obchodného loďstva, veď aj Angličania vládli svetu len dovtedy, kým vládli moru... ale to nie je všetko. Brzezinski a spol. dobre vedia, že by to zároveň znamenalo presun ťažiska svetového hospodárstva do Eurázie a koniec dominancie tzv. Tichooceánskej panvy vo svetovej ekonomike, čo by bolo aj koncom USA ako hospodárskej a vojenskej veľmoci. Preto používajú dve taktiky - 1. za každú cenu na Slovensku presadiť proamerické strany, ako sú strany súčasnej vládnej koalície a aj strana 99 percent, ktorá to už na tejto stránke aj oznámila. 2. ak to nevyjde, napumpovať peniaze do Orbánovej zločineckej fašistickej bandy a vyvolať vojenský konflikt v strednej Európe, len aby USA prežili a mohli ďalej požierať hot-dogy, hamburgery a vraždiť úbohe prasiatka a kravičky.
Tretí koment - prečo vyhrá voľby SMER s ústavnou väčšinou, ak sa gangstrom z USA nepodarí vyvolať revolúciu v štýle továrišča Lénina i jevó grúpočky:
Pretože SMER je dnes JEDINOU proeurópskou stranou, keďže SAS a SNS sú otvorene protieurópske a protiintegračné, pričom SDKÚ a KDH už pri hlasovaní proti Lisabonskej zmluve ukázali, že im ide hlavne o americké a nie európske záujmy. Spolu so SMER-om však môže výrazne uspieť aj Most-Híd ako pokračovateľ SMK, ktoré vždy a správne zastávalo proeurópsku integračnú politiku.
A to je na dnes všetko, pošlite tento príspevok známym, ak sa vám zdá zaujímavý a ak ho cenzori spoza Atlantiku vôbec pustia do obehu.
Pekný deň
občan Galaxie a pridružených hviezdnych sústav
gumimacko

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |