Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Kyjevská junta sa pripravuje na veľkú ofenzívu - chelemendik.sk

 

Kyjevská junta sa pripravuje na veľkú ofenzívu

2020-05-26  (11:44)

 - Kyjevská junta sa pripravuje na veľkú ofenzívu

22.3.2015

Líder Luganskej ľudovej republiky Igor Plotnickij je presvedčený, že sa situácia Ukrajine vymkne z rúk. "A ak sa im to vymkne, potom stratia všetok zmysel rokovania ako také. A potom sa dostávame k tomu, že Ukrajina je štátom, ktorý nevníma politiku, ale len vojnu a porážku vo vojne"

O tom, že si Ukrajina neplní minsku dohodu a pripravuje sa na útok informoval vodca Luganskej ľudovej republiky Igor Plotnickij. Podľa neho sa Porošenko snaží oklamať medzinárodné spoločenstvo. Pravým cieľom Kyjeva je nabrať dych po zimnom útoku domobrany, preskupiť sily a zmobilizovať rezervy. A potom ísť do útoku na všetkých frontoch.

Podľa údajov rozviedky Luganskej ľudovej republiky ukrajinská armáda momentálne v oblasti sústreďuje útočnú skupinu s počtom 19 tisíc vojakov. A líder Luganskej ľudovej republiky Igor Plotnickij je presvedčený, že sa to Ukrajine vymkne z rúk. "A ak sa im to vymkne, potom stratia všetok zmysel rokovania ako také. A potom sa dostávame k tomu, že Ukrajina je štátom, ktorý nevníma politiku, ale len vojnu a porážku vo vojne".

Domobrana informovala misiu OBSE o nových ostreľovaniach novovyhlásených republík. Len na okraj Donecka ukrajinská armáda spustila platbu asi 30 krát.

Pod paľbou sa ocitlo Donecké letisko, osada Spartak a dnes Širokino. Armáda uskutočnila paľbu z tankov, protilietadlových diel a mínometov. Neďaleko obce Bolotennoe kyjevská armáda zničila most cez rieku Severný Donets. Tento most bol poslednou možnou cestou pre automobilovú dopravu, ktorý spájal oblasť Luganska s ukrajinským územím. 

jf

Zdroj: 
http://www.hlavnespravy.sk/kyjevska-junta-sa-pripravuje-na-velku-ofenzivu/582758 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |