Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Kyjev povolil na Ukrajine umiestnenie cudzích zbraní hromadného ničenia - chelemendik.sk

 

Kyjev povolil na Ukrajine umiestnenie cudzích zbraní hromadného ničenia

2020-01-16  (07:03)

 - Kyjev povolil na Ukrajine umiestnenie cudzích zbraní hromadného ničenia

6.6.2015

4. júna 2015 ukrajinský parlament pozmenil ukrajinský Zákon O  podmienkach umiestnenia ozbrojených síl zahraničných štátov na území Ukrajiny, informuje IA REGNUM.

Tento návrh zákona č.2593 podporilo 240 poslancov z 226 potrebných. Rada tak umožnila pôsobiť zahraničným ozbrojeným oddielom na Ukrajine „na podporu mieru a bezpečnosti“.

Podľa vnesených zmien, cieľom prítomnosti zahraničných ozbrojených síl na Ukrajine môže byť „poskytnutie na žiadosť Ukrajiny pomoci v podobe uskutočnenia na jej území medzinárodnej operácie na podporu mieru a bezpečnosti na základe rozhodnutia OSN alebo EÚ“.

Tento dokument povoľuje na Ukrajine vstup zahraničným subjektom s potenciálnymi nosičmi jadrových zbraní alebo iných druhov  hromadného útok pre krátkodobé rozmiestnenie.

Rada súčasne zakázala  vstup na ukrajinské územie vojenských oddielov štátov, ktoré proti nej rozvíjajú ozbrojenú agresiu.

Ako sa uvádza v dôvodovej správe, „Implementácia zákona vytvorí potrebné podmienky pre  nasadenie na území Ukrajiny medzinárodných mierových síl, čo má  zabezpečiť urýchlenú normalizáciu situácie, obnovenie právneho poriadku a fungovanie ústavných práv a slobody obyvateľov v Doneckej a Luhanskej oblasti a napomáhať návratu vysídlených ľudí, ktorí museli nútene opustiť svoje domovy.

Pripomeňme, že v máji ukrajinský premiér Arsenij Jaceňuk požiadal parlament zákonne regulovať otázku prítomnosti na Ukrajine zahraničných vojsk, ktoré uskutočňujú operácie na podporu mieru a bezpečnosti na základe rozhodnutia OSN alebo EÚ.

Zdroj: http://www.regnum.ru/news/polit/1930643.html 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |