Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Kolínske záblesky budúcich otrasov - chelemendik.sk

 

Kolínske záblesky budúcich otrasov

2020-01-16  (07:00)

 - Kolínske záblesky budúcich otrasov

12.1.2016

Prirodzene, mama Merkelová, ako ju láskyplne nazývajú Nemci, ako žena, prvá pojala podozrenie, že počet oznámení o znásilnení pri hlavnom železničnom nádraží v Kolíne, v noci na 1. januára, nemusí zodpovedať skutočnosti. Veď čo sa môže stať, ak pripitá nemecká občianka, ktorá vyšla z domu pozrieť sa na Santa Clausa natrafí  na dav rovnako podgurážených a východnou vášňou rozpálených mužov?

A naozaj, keď ráno polícia dostala prvé hlásenia o „masovom sexuálnom terore“ v Kolíne v novoročnú noc, boli zaznamenané iba tri prípady znásilnenia, čo v 1,5 miliónovom meste neprevyšuje priemerné ukazovatele.  Zato farbistých opisov  so  sťažnosťami v duchu „jeho ruky ma obchytkávali pod kabátom“ sa napočítalo až 150.

Mama Merkelová dobre pozná svoje krajanky a nemyslí si, že by niektorá z nich chcela tajiť drámu, ktorá sa jej stala. V Nemecku to nie je zvykom. Tri - teda tri.

Napriek tomu hovorca nemeckej vlády Georg Streiter vyhlásil, že pre kancelárku je dôležité, aby vedela celú pravdu o udalostiach, aby sa nič sa nezatajovalo, nič neprikrášľovalo.

Hoci pravda je už očividná: opitý  dav migrantov, asi tisíc mužov, sa nemohol zísť na námestí náhodou, hoci   presne stanovený „sexuálno- teroristický“ cieľ nemal. Podgurážená moslimská mládež chytala, okrádala a obťažovala nemecké ženy, ktoré sa v tom čase náhodne ocitli pri nádraží. Tridsiati dvaja muži boli obvinení z bitky a krádeže.

Ani kolínska starostka Henriette Rekerová neverí v masové znásilnenia. Podľa jej názoru  sa každá žena môže vyhnúť mužskému obťažovaniu. Stačí iba, aby sa od muža držala vo vzdialenosti vystretej ruky. Nuž, ozaj  univerzálny recept.  Georg Streiter však žiada počkať na výsledky vyšetrovania, skôr než sa urobia závery. V opačnom prípade Nemecko bude poškodené ako právny štát, rovnako ako  utečenci, ktorí za nič nemôžu a hľadajú ochranu. Hoci, podľa správania opitého davu, títo utečenci nijakú ochranu nehľadali a demonštrovali niečo úplne iné.

Zhromaždenie pri nádraží v Kolíne bolo niekým organizované. Prečo práve pri nádraží, je jasné. Je to jediné miesto v meste, kde sú 24 hodín denne otvorené stánky a kaviarne s predajom alkoholu. K stanici priľahlá najväčšia obchodná ulica je po desiatej hodine večere prázdna  aj v novoročnú noc. Pozývať mládež na kolektívnu oslavu s alkoholom moslimskí kazatelia nemohli. Nie je to ich štýl. Pozvali teda „svetské“ autority a ich výzvy boli preniknuté pohŕdaním k „miestnym“. Bolo to vidieť na správaní davu, na jeho urážlivých výpadoch proti polícii. Výkriky „nemôžete mi nič urobiť, pozvala ma sem Merkelová“, zneli odvšadiaľ.

Podobné zhromaždenia sa konali aj v Hamburgu a v rakúskom Salzburgu.

Možnože po skončení vyšetrovania nemecký minister vnútra Thomas de Maizière  podá mame Merkelovej správu o tom, že masové vyčíňanie migrantov bolo prejavom „konfliktu kultúr“ a nemecké orgány prijmú ďalší program adaptácie „hostí“ na miestne pravidlá. V súčasnosti existuje takýchto programov niekoľko.

Neskrývajú sa však za pohodlným vysvetlením „konfliktu kultúr“ iné dôvody? Veď urážlivý vzťah k európskym ženám, ktoré nedodržiavajú pravidlá moslimského sveta – je pohŕdanie Európou ako takou, ktorá sa podľa názoru veriacich moslimov  nachádza v rukách satana.

Ak ľudia  prichádzajúci do krajiny, v ktorej hľadajú ochranu pred vojnou, povyšujú svoj spôsob života nad európsky, je to naozaj konflikt kultúr? Je to konflikt svetonázorov. Dva milióny tureckých gastarbeiterov sa neasimilovalo v nemeckej spoločnosti za 60 rokov, ale mierovo sa separovali vo svojich komunitách, ukazujúc možnosť spolužitia v jednej krajine. Noví prišelci však prinášajú inú ideológiu. Nielenže pohŕdajú klaňajúcimi sa modle konzumu Európanmi, ale sú infikovaní pocitom zúrivého protestu proti odvekej nerovnosti.

Udalosti pri kolínskom hlavnom nádraží sú iba prvé záblesky budúcich sociálnych otrasov. Mama Merkelová, ktorá do krajiny vpustila ľudí prenasledovaných a vyhnaných z krízových oblastí, súčasne  vpúšťa aj tisíce mladých mužov zapálených vojnou a nenávisťou voči postkresťanskému svetu. Tým, že sa ocitli v Nemecku, títo ľudia nedosiahnu rovnoprávnosť a už čoskoro skoro sa presvedčia o tom, že spoločnosť napriek množstvu humanitných iniciatív a svedomitých starostoch nedokáže vyriešiť problémy, ktoré celkovo spôsobila politika Západu vo vzťahu k tretiemu svetu.

Myšlienka „historického revanšu“ bude vždy hriať duše týchto migrantov a pre teroristické siete nebude zložité verbovať medzi nimi mužov pre svoje ciele.

Hmla „sexuálneho teroru“ zahaľujúca kolínske udalosti v noci na 1. januára 2016, sa onedlho rozplynie, ale hrozba nového spoločenského konfliktu v Nemecku dozrieva. A policajné opatrenia ju neodstránia.


Dmitrij Sedov


Zdroj: http://www.fondsk.ru/news/2016/01/09/kelnskie-spolohi-buduschih-potrjasenij-37875.html


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |