Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Klimatické zbrane využívajú hlavne Američania - Žirinovskij obvinil z povodní na Ďalekom východe a v Soči USA - chelemendik.sk

 

Klimatické zbrane využívajú hlavne Američania - Žirinovskij obvinil z povodní na Ďalekom východe a v Soči USA

2020-06-05  (01:40)

 - Klimatické zbrane využívajú hlavne Američania - Žirinovskij obvinil z povodní  na Ďalekom východe a v Soči USA

„Klimatické zbrane využívajú hlavne Američania. Teraz to ukazujú na príklade Soči. Záplavy na Ďalekom východe – bola skúška“.


I. Kun: Vladimir Volfovič, vieme o mimoriadnej situácii v Soči  a takisto sú známe informácie o rozsiahlych záplavách na Ďalekom východe. Myslíte, že boli umelo vyvolané? Majú s tým niečo do činenia  USA?

V. Žirinovskij: Predovšetkým klimatické zbrane v najvyspelejšej fáze vývoja – sú v Rusku a v USA. Nikto iný ich nemôže vyrábať: Japonsko, ani Čína, ani žiadna z európskych krajín. My sme, ako vždy v defenzíve, ako vždy, bojíme sa to sami robiť. Využívajú to najmä Američania. Teraz to ukazujú na príklade Soči. Ďaleký východ – bola skúška. Mali sme tam nahádzať obrovské peniaze a v Soči zase preto, aby sa prekazila olympiáda. Američania to robia stále. Pre nich je veľká vojna s Ruskom nevýhodná, bolo by to pre nich drahšie a boli by možné obete. Ale také svinstvá, ako ekonomicky uškodiť, alebo prekaziť olympiádu, sú pre Američanov aktuálne. Budú tak robiť aj ďalej a budú nám stále hádzať polená pod nohy. Je to neviditeľná vojna. Navonok nikto nestrieľa, americkí vojaci neútočia na naše hranice, ale  robia sa takéto svinstvá ako na Ďalekom východe a teraz v Soči. To sú vynálezy Američanov.
Kun: Navyše, naša krajina je veľká s veľmi rôznym podnebím.

V. Žirinovskij: Áno. Dávame im možnosť experimentovať. Vplývať na prírodu tak, aby sa zosilnili záplavy, zosilnili mrazy alebo suchá, zosilnili rôzne živelné nešťastia, len, aby sme sa stále z niečoho vysekávali. 

I.Kun: Nemáme možnosť odpovedať nejako na túto klimatickú vojnu?

V. Žirinovskij: Samozrejme, že máme. Ale neprichádza príkaz. Ak príde, naši ľudia to urobia. Môžeme vyprovokovať zemetrasenie. V roku 2004 v juhovýchodnej Ázii bolo cunami, to isté môžeme urobiť na hocijakom mieste našej planéty. Američania urobili taký experiment. Ich operácia sa nazývala „Treba sa umyť“. 30-tisíc ľudí šlo naraz k morskému dnu. Robia to stále, po celom svete. A my sme, v defenzíve a stále ešte rozmýšľame, že oni sú vlastne dobrí a dá sa s nimi dohodnúť.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |