Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Kaddáfí nastoľuje podmienky - chelemendik.sk

 

Kaddáfí nastoľuje podmienky

2020-02-18  (14:06)

 - Kaddáfí nastoľuje podmienky


Kaddáfí je pripravený odstúpiť za podmienky účasti vo voľbách jeho syna Seifa al Islama a na výmenu za bezpečnostné garancie. Francúzsko už súhlasilo podobné garancie poskytnúť – informujú ruské masmédiá s odvolaním sa na zdroje v ruskom vedení. Informáciu o pripravenosti Kaddáfího podať demisiu za určitých podmienok, už nazvali ako prelomovú udalosť v rozvoji líbyjského konfliktu. Vysoko postavený zdroj spresňuje, že pomôcť v tejto otázke chce oficiálny Paríž. Francúzsko medziiným navrhuje rozmraziť účty Kaddáfího....

zTento článok alebo toto video sú prístupné iba pre registrovaných používateľov platenej zóny Internetového klubu Chelemendik.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


nika   |   2011-07-07  (08:13)
55%  
mínus plus
  Myslím si, že je to podvod. Ako by mohol Kadaffi ešte veriť tým, ktorí bez mihnutia oka zabíjajú jeho ľud, ničia jeho krajinu a kradnú jeho peniaze? Vlci a vrahovia z NATO a OSN len čakajú aby Kadaffi opustil Líbyu a nastolia tak takú "bezzubú" demokraciu, akú dnes môžeme vidieť v Iraku.Oracle 911   |   2011-07-07  (08:47)
55%  
mínus plus
  Vy si naozaj myslíte že K. opustí územie Afriky (Africká Únia sa rozhodla nerešpektovať zatykač vydané Haagským súdom)?
Myslíte si, že K. je taký hlúpi?

Skôr počká aby on mohol diktovať všetky podmienky pri dohode s povstalcami, a NATO tak stratí tvár (hoci neviem či nejaké ešte má).universal   |   2011-07-07  (10:07)
55%  
mínus plus
  Kadaffi po napadnutí Líbyje USA a neskôr NATO prehlasil,že Líbyju nikdy neopustí.Kadaffi je charakter, určite Líbyju neopustí.
K príspevku Nika doplnujem,že bezubá demokracia je nielen v Iraku,ale i u nás, ako výsledok tzv. nežnej revolúcie.


Oracle 911   |   2011-07-07  (11:34)
50%  
mínus plus
  Bezzubá demokracia? Ja by som to nazval mäkkou diktatúrou medzinárodných finančných skupín (čo by mal prejsť podľa plánu do tvrdej diktatúry) a v Rusku je zas konštitučná monarchia so silným panovníkom, je to druhoradé, že panovníka volia vo voľbách na 5? rokov.


nika   |   2011-07-07  (12:16)
50%  
mínus plus
  Pri správe, ktorú vydali pred pár dňami ruské noviny Kommersant, musel líbyjský plukovník len neveriacky krútiť hlavou. Zámerné vypustenie informácie, ktorá hovorila o zárukách pre Kaddáfiho, pokiaľ sa vzdá, udieralo pritom do očí. Záver bol jasný. NATO nevie, kam z konopí.

Provokácia, o ktorú sa Rusko snažilo, respektíve nezávislý ruský denník, viacmenej vyšla. Líbya musela odpovedať. Z čisto principiálnych dôvodov. Rusko, ako jediná superveľmoc sa totiž postavilo proti intervencii do Líbye. Tým sa stalo hlavným kandidátom, ktorý pripadal v úvahu na vyprovokovanie líbyjského vedenia.

Pritom cieľom nebolo zistiť, ako bude diktátor postupovať ďalej, ale kde sa nachádza. Po vyhlásení hovorcu kabinetu Músu Ibrahíma, ktorý vyvrátil správu Kommersantu, NATO zaútočilo na miesto, kde predpokladalo Kaddáfiho výskyt. To je, na miesto, z ktorého vyšla reakcia na provokáciu.

Severoatlantická aliancia sa uverejnením provokácie v ruskom denníku dokonale odhalila. Až na kožu. Triumvirát a NATO berie v úvahu jediný možný výsledok. Odstránie líbyjského vodcu Muammara Kaddáfiho. Pretože diktátori typu Husajn alebo Kaddáfi vedia až príliš mnoho.

No a tu je pravda!

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |