Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Kaddáfí má slabosť na ženy - chelemendik.sk

 

Kaddáfí má slabosť na ženy

2022-01-19  (15:35)

 - Kaddáfí má slabosť na ženy


 
Baretke na ich hlavách nechýba elegancia. Kalašnikov im pristane ako kabelka od Gucciho a od Muammara Kaddáfího sa pohnú iba o niekoľko centimetrov, napísal britský denník Daily Mail. Sú to vraj amazonky - elitná zabijacká jednotka štyridsiatich dám, ktoré chránia život líbyjského lídra.

 

Stať sa jednou z nich bolo vždy snom väčšiny líbyjských príslušníčok nežného pohlavia. Dostať sa však do Kaddáfího komanda nie je ľahké. Adeptky musia byť panny a ovládať náročný výcvik v špeciálnej akadémii, kde testujú nielen ich fyzickú, ale aj psychickú odolnosť.

Podľa Daily Mail sa napokon len máloktorá dáma dostane medzi elitu. Ak predsa, tak potom dokážu zabíjať. Perfektne ovládajú strelné zbrane a bojové umenia. Najťažšie je však čosi iné - musia sa páčiť plukovníkovi. Aj preto si ich osobne vyberá. Každá z vyvolených musí chrániť vodcu revolúcie. Musí prisahať, že za Kaddáfího položí život, nikdy ho neopustí a bude ho strážiť vo dne v noci. Oddanosť "púštnej líške" už prejavila nejedna elegantná namaľovaná dáma v kaki maskáčoch. Napríklad v roku 1998 jedna zomrela a sedem utrpelo zranenia, keď islamskí fundamentalisti napadli Kaddáfího kolónu. Zosnulá Aiša, ktorá patrila medzi plukovníkove obľúbenkyne, vraj v kritický moment vlastným telo prikryla Kaddáfího, aby zastavila smrtonosné projektily.


Kaddáfí má na ženy slabosť dodnes. Napokon aj jeho najbližšie ošetrovateľky boli ukrajinské sestričky. Otázkou však je, prečo do ich rúk dokáže zveriť aj svoj život? V 80. rokoch zamestnával východonemecké osobné strážkyne. Neskôr však usúdil, že ženy stoja aj za väčšiu dôveru. Priekopník islamského socializmu neraz zopakoval, že dámy v jeho blízkosti sú symbolom ženskej emancipácie.


"Ženy by
mali trénovať v boji, aby sa nestali ľahkou korisťou protivníkov," myslí si Kaddáfí. Okrem umenia bojovať charakterizuje jeho dámy aj elegancia. Neraz sa objavia na vysokých podpätkoch vyzdobené šperkmi. Ak chcú, tak za večer vraj dokážu vystriedať toľko kostýmov ako Lady Gaga za svoj koncert.

 

pravda.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |