Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Kaddáfí: Naša krv nie je lacná! - DOSTALI SME MAILOM - chelemendik.sk

 

Kaddáfí: Naša krv nie je lacná! - DOSTALI SME MAILOM

2020-02-09  (12:17)

 - Kaddáfí: Naša krv nie je lacná! - DOSTALI SME MAILOM


2011-10-01 Zdroj: Argumenty.ru, Alexander Grigorjev http://news.argumenti.ru/world/2011/10/127589?type=all# fulltext
.
 V telefonickom rozhovore so svojim bývalým spolužiakom z akadémie vo Frunze, operačným veliteľom ruskej armády Sergejom, Khamis al-Kaddáfí poďakoval ľuďom z Ruska, ktorí podporujú boj líbyjského ľudu proti agresorom. "Argumenty.ru" citovali v plnom rozsahu Khamisa al-Kaddáfího, odstránili iba celé meno spolužiaka, s ktorým komunikoval.
.
"Ďakujem všetkým našim spolužiakom a učiteľom, ktorí ma tak trochu v duchu svojho víťazného ľudu naučili adekvátne zhodnotiť bojové situácie, dali mi informácie o cenných bojových skúsenostiach a zručnostiach. Som hrdý, že som mal takých úžasných učiteľov. Verím, že si ich zaslúžim. Čas ukáže.
.
Ďakujeme všetkým, ktorí nás podporujú v Rusku, na Ukrajine a v ďalších bývalých sovietskych republikách. A hlavne - tým statočným, ktorí boli s nami bok po boku pri obrane našej krajiny proti agresii. Zvítťazíme , alebo zomrieme. Nevzdáme sa a neujdeme. Nikto z nás. Zomrieť v boji po boku bojovníkov je cťou každého statočného obrancu našej krajiny. V každom prípade je priateľstvo ruského ľudu cťou pre nás  líbyjcov, ako to už bolo napísané na stránkach histórie Líbye, Allah je svedok. Podľa slov Vašej ruskej piesne - "Táto krajina je naša, ak nie, budeme zomierať v boji!" Ale Líbya bude vždy naša, i keď my zahynieme!
.
Veľa sa teraz zmenilo vo svete. Kto by si bol pomyslel, že všetko tak dopadne. Ale pamätajte si - to je to, na čo sme sa pripravovali a čo sme študovali. A tento proces vyžaduje výdrž a statočnosť. Napriek klamstvám a propagande uverejňovanej vo  Veľkej Británii (Francúzsku) a americkej tlači a TV - väčšina obyvateľstva podporuje nás. N ebudeme sa vzdávať, nedovolíme plienenia a masakry. Možno sme urobili chybu, ak sme dlho posudzovali konflikt, ako konflikt vnútrolíbyjský. Tak to je. Ale naši nepriatelia sú zradcovia, vyniesli ho von z Líbye, predali sa kapitalistickým-kolonialistom.
.
Vyzývam všetky médiá, aby pravdivo informovali medzinárodné spoločenstvo o zločinoch NATO a zločinoch rebelov, k šíreniu informácií o každom útoku na civilné ciele a civilistov, po každej bitke, alebo masakri bežných Líbyjčanov a cudzincov. Chcem si byť istý, že boj Líbye, ktorá je dnes riekou tečúcej krvi, nie je zbytočný, že svet konečne uvidí, čo OSN a tzv "civilizovaný Západ." spôsobili nevinným a slobodným občanom Líbye.
.
Naša krv nie je lacná. Žiadny zradca a agresor už nikdy pokojne nebude spať až do konca svojho života, to prisahám pri Bohu a cti líbyjských armádnych dôstojníkov.
Starajte sa o seba, svoju rodinu a krajinu.
.
"Ďakujem za naše  priateľstvo, Sergej. Je to pre mňa česť. "


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |