Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Justícia zvrhlíkov. Herodesovia nového svetového poriadku - 1. časť - chelemendik.sk

 

Justícia zvrhlíkov. Herodesovia nového svetového poriadku - 1. časť

2022-01-23  (11:44)

 - Justícia zvrhlíkov. Herodesovia nového svetového poriadku  -  1. časťTermín „juvenílna justícia“ (preklad z anglického jazyka „justícia pre neplnoletých“) svojimi koreňmi siaha do starobylých orgastických kultov, v rámci ktorých sa  praktizovalo prinášanie obetí. V starom Ríme sa juveníliami označovali Nerom legalizované rituálne obrady, na počesť božstiev mladosti (medzi ne cisár zaraďoval nielen bohyňu mladosti Juventas, ale aj sám seba). Starorímske hry mládeže sa vyznačovali bezuzdnou samopašnosťou a tým, že sa počas nich „rušili sexuálne obmedzenia“.
Juvenílna justícia je moderná reinkarnácia fašistickej eugeniky, zameraná proti štvrtému Božiemu prikázaniu (Cti otca i matku.) s cieľom rozložiť  rodinu. Ide o jeden zo skrytých cieľov globalizmu, ktorý podporujú také štruktúry ako Svetová banka. Pri vzniku stoja zdroje okultno-satanistických organizácií, ktoré svojho času v Nemecku priviedli k moci nacistov, ako napr. Lucis Trust a tiež ideológovia nového svetového poriadku, ktorí si za cieľ kladú zničenie „zbytočnej“ časti ľudstva a ktorí vystupujú ako agresívna antikresťanská sila. Zopár mien na ilustráciu: švajčiarsky psychiater, jeden z nacistických ideológov, dôstojník SS a architekt nacistického programu  rasovej hygieny, spoluautor zákonov o sterilizácii a riaditeľ Nemeckého inštitútu pre eugensitický výskum (German eugenics research institute) Ernst Rudin; zakladateľka moderného hnutia kontroly pôrodnosti a Medzinárodnej federácie plánovania rodín, autorka projektu zákona, ktorý mal „zastaviť reprodukciu detí“, žena, ktorá Slovanov  pokladala za nižšiu rasu, nevhodnú reprodukcie, feministka Margaret Sangerová; bývalý šéf Svetovej banky, ideológ vojny vo Vietname, satansita Robert McNamara; ďalší bývalý šéf Svetovej banky, ktorý v svojich knihách predpovedal zmenu človeka na tovar, likvidáciu rodiny a moderné formy kanibalizmu Jacques Attali...
V aplikačnom pláne juvenílna justícia predstavuje nemilosrdný mechanizmus zmien základných princípov vzájomného pôsobenia medzi štátom a rodinou prostredníctvom totalitného presadzovania slobody jednotlivca, zničenia autonómnosti vzťahov medzi deťmi a rodičmi. V mnohých západných krajinách sa šíreniu juvenílnej justície venujú tie isté osoby a štruktúry, ktoré presadzujú znižovanie pôrodnosti, potraty, šírenie antikoncepcie, legalizáciu drog, sexuálnu osvetu a propagáciu rôznych sexuálnych vzťahov, záujmy gayov a lesieb, adopciu detí ľuďmi s homosexuálnou orientáciu, nepripúšťajú sprísnenie trestov za detskú pornografiu, pedofíliu a propagáciu sexuálnych zvráteností...
Výsledok vidíme. V súčasnosti milióny rodičov v západných štátoch nevidia nič zlé na tom, že pedagógmi ich detí môžu byť homosexuáli, že ich deťom sa nebráni v tom, aby fajčili marihuanu na školských toaletách, že ich deti sa majú hlásiť do krúžkov na podporu sexuálnej menšín a že  škôlkach absolvujú „motivačné hry“ v rámci, ktorých si deti vymieňajú tradičné úlohy, keď sa obliekajú do kostýmov opačného pohlavia. Nevidia nič zlé na tom, že  príslušné štátne orgány namiesto toho, aby zápasili s narkomániou a kriminalitou, vytvárajú sofistikované mechanizmy stíhania rodín s deťmi. Zamerané sú pritom práve na prenasledovanie a rozkladanie normálnych rodín.
Juvenílna justícia na Západe nie je len špeciálny súd, ale obrovská byrokratická mašinéria so širokými právomocami. V rámci tohto mechanizmu úradníci vytvárajú početné komisie pre záležitosti neplnoletých, orgány starostlivosti a opatrovníctva. Je to aj systém opatrení mimosúdneho a neprimeraného zasahovania do záležitostí rodiny – často končiacich odobratím detí z rodiny pod akoukoľvek zámienkou, alebo z čisto vymysleného dôvodu. Zavedením juvenílnej justície sa každá rodina s deťmi dostáva v budúcnosti pod „vonkajšiu kontrolu“.
Akýkoľvek skutok alebo nečinnosť rodičov vo vzťahu k ich dieťaťu si môže juvenílna justícia vykladať po svojom, tak, ako je to pre ňu výhodné. V podstate je to nástroj zamedzovania pôrodnosti a znižovania demografického potenciálu pomocou preventívneho zásahu do rodiny pod zámienkou ochrany detí pred rodičmi. Funguje to takto.
Na jednej strane sa rodičom a pedagógom zakazuje využívať zakazované prostriedky pri výchove detí. Toto prísne sledujú ombudsmani alebo ľudia, ktorí sú splnomocnení kontrolovať dodržiavanie práv dieťaťa a ktorí v USA a Európe zbierajú sťažnosti detí na svojich rodičov a vedenie škôl. Okrem toho, v mnohých amerických školách pôsobia špeciálne policajné  STOP-tímy (STOP - State Police Special Tactical Operations team). Sú potrebné pri udržiavaní poriadku v triede, aby „zdivení“ žiaci  fyzicky nenapadli a nezranili svojho učiteľa. V prípade, že by rozbesnení žiaci prešli od slovných urážok k fyzickému napadnutiu, samotný učiteľ nemá nijaké právo urobiť nejaké opatrenie: Jediný povolený spôsob ako urobiť poriadok, je zavolať do triedy políciu.
Na druhej strane, deťom sa fakticky vnucuje, aby začali s predčasným sexuálnym životom, užívať drogy a nezmyselne tráviť voľný čas.  Sexualizácia je neoddeliteľnou súčasťou juvenílnych technológií (v Švédsku sa začína v materskej škole). V podstate ide o presadzovanie „sexuálnej slobody“, propagáciu antikoncepcie a bezdetnosti. Narkotizácia sa realizuje pomocou bezplatného rozdávania ihiel a výučby detí technike ich „hygienického používania“.
V súčasnosti fakticky na Západe prebieha proces „zospoločenštenia“ detí výmenou za vysokú „životnú úroveň ich rodičov“. Kritériom efektívnosti práce orgánov juvenílnej justície je počet detí „úplne ochránených“ pred rodičmi, inými slovami, im odobratých. Čím viac detí úradník odobral, tým viac zarába, tým strmšie stúpa jeho kariéra. Deti odoberajú nielen z neúplných a chudobnejších rodín, ale aj z normálnych rodín, kde rodičia pracujú, o svoje deti sa starajú a ľúbia ich.  Dôvodom môže byť čokoľvek. Napríklad akákoľvek nespokojnosť dieťaťa, slovo alebo poznámka na adresu rodičov chodiacich na bohoslužby do kostola. Moderní inkvizítori to môžu „vyhodnotiť ako „popieranie legitímnych práv a slobôd“. Vo Veľkej Británii v posledných rokoch prudko vzrástol počet odobratých detí. Sociálni pracovníci svoj postup motivovali a zdôvodňovali „emocionálnym násilím“ (emotional abuse) a „rizikom emocionálnych škôd“ (risk of emotional harm), hoci význam týchto slovných spojení je neznámy.

Zdroj: Fond Sk.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |