Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Jo-inovácie vo Frankfurte - OPEN TEXT - chelemendik.sk

 

Jo-inovácie vo Frankfurte - OPEN TEXT

2020-08-12  (14:13)

 - Jo-inovácie vo Frankfurte - OPEN TEXT

 


  

Na frankfurtskej automobilovej výstave dnes prezentujú hneď tri ruská auta: jo-crossover, jo-furgon a športové jo-concept. Je to rodina najmodernejších hybridných áut, ktorých vývoj financuje ruská skupina ONEXIM.

Pre každú z týchto modifikácií je príznačné uplatnenie popredných technológií: karoséria z kompozitných materiálov a motor fungujúci na zemný plyn a benzín. A pretože je to predsa len hybrid, môže sa napájať na zdroj elektriny s napätím 220 voltov. Jo-mobil je vybavený senzorovou palubnou doskou a Internetom. Zahájenie sériovej výroby nového ruského zázraku sa plánuje na budúcu jar. Podľa mienky premiéra Vladimíra Putina, ktorý osobne vyskúšal jo-mobil, "ide o zásadne nový výrobok."

Jo-mobil s celým vybavením musí mať: plný pohon, navigačný systém JPS / GLONASS, klimatizačné zariadenie a namiesto tradičnej prevodovky jedno tlačidlo. V budúcnosti ho bude možné naštartovať zo špeciálneho telefónu (jo-fon). Majiteľ bude mať čím sa zamestnať v zápchach, pretože z jo-mobilu je ľahký prístup do Internetu. Elektronická náplň auta funguje na základe operačného systémuAndroid, ktorý sa dnes uplatňuje v mobilných telefónoch, komunikátoroch a netbookoch. Do automobilového počítača sa dajú inštalovať rôzne prílohy: od zábavných do dodávania tovaru a služieb.

V blogu spoločnosti Jo-auto je možné prečítať posledné správy o novinke a prezrieť si farebné prezentácie.

Po skončení výstavy sa jo-exponáty vydajú na turné po 20 ruských mestách. Spoločnosť chce predviesť svoj tovar obyvateľom RF. Aj keď dnes je už dosť záujemcov: prišlo via ako 150 tisíc objednávok. A to bez ohľadu na to, že sa továreň na výrobu jo-mobilov ešte len buduje. Má vyrábať 45 tisíc áut ročne.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |