Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
John McCain – hrdina, alebo udavač a zradca? - JE SENATOR AGENTOM KGB? AK ANO PRECO USA TO NEVADI? - chelemendik.sk

 

John McCain – hrdina, alebo udavač a zradca? - JE SENATOR AGENTOM KGB? AK ANO PRECO USA TO NEVADI?

2020-08-04  (04:38)

 - John McCain – hrdina, alebo udavač a zradca? - JE SENATOR AGENTOM KGB? AK ANO PRECO USA TO NEVADI?


0
Share

 

John McCain – hrdina, alebo udavač a zradca?

To, čo sa podarilo J. McCainovi, je klasický príklad absolútnej nevedomosti a idiotstva amerických politikov. Republikánsky senátor sa rozhodol hrdinsky odpovedať na príhovor Vladimira Putina k americkej verejnosti na stránkach New York Times. A vybral si na to Pravdu, netušiac, že orgán politbyra ÚV KSSZ už neexistuje, existuje len webová stránka pravda.ru, ktorá je skôr bulvárny portál a nemá nič spoločné s niekdajšou moskovskou Pravdou. Existuje orgán KSSZ, ktorý živorí a vychádza trikrát do týždňa v malom náklade.

Takže známy rusofób skutočne "zabodoval" a stal sa objektom posmeškov nielen v Rusku, ale aj v USA. Margarita Simonian na známej ruskej televíznej stanici Russia Today to povedala lapidárne: "McCain si myslí, že Pravda je aj v súčasnosti hlavný denník v Rusku. A to hovorí o mnohom. V princípe to hovorí o všetkom."

Nie je bez zaujímavosti, že nielen ruskí, ale aj európski či americkí novinári tvrdia, že John McCain bol reálne zradcom vlasti v časoch vietnamskej vojny.

Noviny Moscow Post v článku z 18. 9. 2008 priniesli obsiahly článok dvoch svojich korešpondentov, ktorý vzbudil zaslúženú pozornosť.

Tento článok v anglickej verzii bol jednoducho z internetu vymazaný na základe prosby americkej vlády a vykonali to americké špeciálne služby. Originál článku nájdete na

http://webcache.googleusercont ent.com/search?q=cache:PxyjdNBfABIJ:www. moscow-post.ru/society/001221733935788/+ &cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=r u

V tom čase bola ministerkou zahraničných vecí Condoliza Riceová. A práve noviny Moscow Post uverejnili rozhovor s milenkou ministerky zahraničných vecí, ktorá pracovala u nej v domácnosti a mala ruský pôvod. Condoliza Riceová je aktívnou lesbou (predtým bisexuálnou), ktorá mala dlhé roky ruskú milenku. Podrobnosti nájdete na

http://webcache.googleusercont ent.com/search?q=cache:cZyPPERxVxcJ:www. moscow-post.ru/society/001220438063750/+ &cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=r u

Ale späť k článku v Moscow Post, ktorý mal titulok: Kandidát na prezidenta USA bol agentom KGB.
"Prezidentská predvolebná kampaň je postavená predovšetkým na protiruských tendenciách. Osobitne v tom hrá prím kandidát Republikánskej strany John MacCain, ktorý napríklad požadoval vylúčiť Rusko z G8 a vystúpil za nezávislosť Čečenska. Táto rétorika sa pre nás stala pochopiteľná po tom, keď sa k nám dostala informácia, že MacCain dlhé roky pracoval pre sovietsku výzvednú službu a bol naverbovaný v čase vietnamského zajatia. V KGB bolo krycie meno kandidáta na prezidenta Jack Mouse.

Ako je známe, John McCain je synom legendárneho amerického admirála. V roku 1967, keď Američania viedli vojnu vo Vietname, bol J. McCain pilotom amerického námorného letectva. V čase náletu na Hanoj bol zostrelený, ranený a dostal sa do zajatia. Ako povedal nášmu zahraničnému korešpondentovi na Ďalekom východe (Dmitrij Steblov) bývalý náčelník vietnamského väzenia Hoa Lo, Čan-Čong Duet, veľmi dobre si pamätá na tohto Američana. Podľa vyjadrenia Dueta v tom čase sa vo väzení pohybovali sovietski vojenskí konzultanti. Otec MacCaina mal byť v krátkom čase nominovaný na post admirála US flotily.

Keď zistili, aké "veľké zviera" im padlo do rúk, MacCain dostal osobitnú celu. "Mal osobitné výhody – hovorí Duet – aj jedlo mal iné, ako ostatní americkí zajatci, ruskí odborníci s ním strávili mnoho dní v debatách. Na čom sa dohovorili, to ja neviem. Spomínam si, že raz s ním prišli do mojej kancelárie, kde Američan podpísal nejaké papiere. Neskoršie ho prevelili do vojenskej nemocnice, kde pracovali sovietski vojenskí lekári. Odvtedy som ho už nevidel.

Z oficiálnej biografie MacCaina vyplýva, že strávil päť rokov vo vietnamskom väzení, z ktorého ho prepustili v roku l973 na základe Parížskej dohody. Z toho vysvitá, že celých päť rokov strávil vo Vietname. Ako sa však podarilo novinárom z Moscow Post zistiť, celkom tak to nebolo.

Bývalý agent KGB, Sergej Nikolajev (meno a priezvisko sú zmenené), žije teraz v jednej z európskych krajín, do ktorej vycestoval po rozpade ZSSR. Začiatkom sedemdesiatych rokov pracoval Nikolajev v škole pre agentov pod Voronežom. Tam sa školili agenti, ktorých neskoršie "prevelili" na Západ. Nikolajev si pamätá na Američana, ktorý prišiel do tejto školy v zime v roku 1968. Spoznal MacCaina po rokoch, keď sa ten začal pravidelne objavovať na televíznej obrazovke.

"On u nás prešiel špeciálnou prípravou pre operácie na území USA v prípade vojny," hovorí Nikolajev. Školili ho na podvratnú činnosť, ako je deštrukcia systémov spojových uzlov, či paralyzácia letísk. Skutočné mená v škole nikto nemal, každý mal krycie meno a jeho volali Jack Mouse, naši vtipkári ho volali Mickey Mouse.

Podľa Nikolajeva bol MacCain v tejto škole agentov do roku 1972. Ak agent Nikolajev hovorí pravdu, tak to kolidovalo s prepustením amerických vojakov z vietnamského zajatia.

Potom sa MacCain vrátil do USA, kde slúžil v námornom letectve do roku 1981, a potom sa začala jeho politická kariéra.

Nie je nič známe o ďalších jeho kontaktoch s KGB, potom sa ZSSR rozpadol a KGB tiež.

K obnoveniu kontaktov McCaina s Rusmi došlo v roku 2006, keď sa niekde pri Davose vo Švajčiarsku stretol s ruským miliardárom Olegom Deripaskom. Stretnutie zorganizoval šéf jeho predvolebného štábu Rick Davis. Odvtedy boli ich kontakty pravidelné. Treba pripomenúť, že Oleg Deripaska patrí medzi najbohatších ľudí v Rusku a často rieši delikátne príkazy z Kremľa.

Ako povedal novinárom Moscow Post veterán ruských spravodajských služieb Dmitrij Gvozdev, "úplne pripúšťam, že našich biznismenov môžu využívať na kvalitné kontakty so Západom. S prihliadnutím na to, aké postavenie zaujíma dnes McCain možno usúdiť, že do rúk našej zahraničnej rozviedky padlo skutočne ‚veľké zviera‘."

Toľko článok v Moscow Post. Ak to je skutočne pravda, možno pochopiť rusofóbiu McCaina. On vie, že Rusi vedia a Rusi vedia, že on vie. Jeho spis sa určite po rozpade KGB nestratil. Ako senátor je síce zaujímavý, ale pre novú KGB by bol zaujímavejší ako prezident USA. Na rokovaní Valdajského klubu V. Putin urobil z MacCaina doslova idiota, samozrejme na úrovni, čo je od bývalého plukovníka KGB určite zaujímavé. Ktovie, ako je to so súčasným ministrom zahraničia Johnom Kerrym. Možno predpokladať, že v čase, keď viedol hnutie veteránov proti vojne vo Vietname, sovietska KGB okolo týchto veteránov lietala ako muchy okolo medu. A ktovie, či aj on neochutnal "vodku KGB". Archív KGB má mnoho tajomstiev, ktoré sa dostávajú na svetlo v pravý čas. Tak ako informácia o MacCainovi v čase jeho predvolebnej kampane na prezidenta USA. Ruská KGB patrila v časoch studenej vojny, a doteraz sa to nezmenilo, k najlepším, popri Mossade. Nikto nemá ani tušenia, čo sa v jej archívoch skrýva, aj preto tá nenávisť k terajšiemu Rusku. Veľmocenské ambície Ruska sú postavené aj na týchto základoch. Na Valdajskom klube, kde sa nezúčastňujú iba prívrženci Ruska, ale aj jeho kritici, V. Putin sa vo svojom vystúpení prihováral za návrat ku kresťanským hodnotám a povedal, že Západ neslúži dnes Bohu, ale Satanovi. Teda žiadny kapitalizmus, socializmus či iný -izmus, ale tradičné kresťanské hodnoty, na tomto základe si buduje svoj imidž dnešné Rusko, čo je oproti sodomizácii Západu tá tretia cesta, ktorá robí dnešné Rusko také populárne vo svete, tak ako aj prezidenta V. Putina.

 


Read more: http://dolezite.sk/John-McCain-hrdina-alebo-udavac-a-zradca-QSmUTP.html#ixzz2gB5WRzL9


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |