Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Koho sa títo ľudožrúti 20. a 21. storočia rozhodli ponechať v našej krajine? - chelemendik.sk

 

Koho sa títo ľudožrúti 20. a 21. storočia rozhodli ponechať v našej krajine?

2021-10-14  (21:30)

 -  Koho sa títo ľudožrúti 20. a 21. storočia rozhodli ponechať v našej krajine?

25.4.2014


V polovici 90. rokov bola do ruštiny  preložená kniha britského dôstojníka spravodajskej služby  Johna Colemana nazvaná Výbor 300 (The Comitee of 300). Autor približne tridsať rokov skúmal tajné mechanizmy riadenia sveta a prišiel k záveru, že globálne procesy riadi 300 najbohatších rodinných klanov. Tento Výbor 300 si objednal v 70. rokoch  u najväčšej vedecko-výskumnej korporácie vedecko-výskumné prieskum. N základe získaných výsledkov sa ukázalo, že prírodné zdroje na Zemi sú dosť obmedzené. Pre komfortnú existenciu na Zemi tieto zdroje postačia  iba pre jednu miliardu ľudí. Vtedy bola vypracovaná teória „zlatej miliardy“, ktorá „má právo“ v priebehu 100-150 rokov zostať na Zemi. Medzi túto zlatú miliardu patrí obyvateľstvo USA, Kanady, Západnej Európy, Izraelu a Japonska. Iste chápete, Rusi, ani Tatári, ani iné mnohé národy, ktoré žijú v našej krajine sa do tejto miliardy nedostali.

V roku 1985 svetové spoločenstvo sformovalo program – aspoň vo vzťahu k Sovietskemu zväzu: do roku 2020 dvojnásobne znížiť obyvateľstvo, v priebehu  35 rokov každého druhého v našej krajine zabiť. Zabiť nielen vojnou, ako sa to robí s moslimskými národmi, ktoré nie sú vystavené tomu, čomu my. Staršiu generáciu zničiť biedou, ktorá bude organizovaná, a mladú generáciu zničiť alkoholom, tabakom, drogami a morálnym rozkladom, ktorý bude všade a masovo implantovaný.

Margaret Thatcherová, bývala premiérka Veľkej Británie vo svojom vystúpení pred niekoľkými rokmi,  vyslovila záhadnú vetu: „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. Tlmočník si myslel, že sa zle rozumel a preložil 50 miliónov. Thatcherová ho však okamžite opravila. V tom čase  nás bolo 150 miliónov. Kde zostalo ostatných 135 miliónov? Ostatní sa dostanú pod ozajstný nôž šialenstva, antikultúry, rozvratu, drog, alkoholu a tabaku.

Pred dvoma rokmi našu krajinu osobne navštívila Madelaine Albrightová – v tom čase štátna tajomníčka USA a vystupujúc, ozvučila tú istú vetu: „Podľa hodnotení svetového spoločenstva je ekonomicky užitočné, aby na území Ruska žilo 15 miliónov ľudí“. Kam zmizlo ostatných 130? Teraz je nás 145 miliónov. Ako vidíte, „človeka nenávidiaci“ program nabral kurz pre svoju realizáciu.

Koho sa títo ľudožrúti 20. a 21. storočia rozhodli ponechať v našej krajine? Dva milióny – to je obsluha transsibírskej magistrály, najkratšia cesta z Japonska a juhovýchodnej Ázie do Európy? Ďalších 13 miliónov nechali na obsluhu najšpinavších hutníckych a chemických  výrob  a obsluhu svetového úložiska jadrového odpadu, na ktoré bude Rusko zmenené. Mimochodom, súčasná Putinova Štátna Duma už prijala zákon o zmene Ruska na svetové jadrové úložisko. Na Sibíri sa realizuje rozsiahly program výstavby ciest pre tento projekt . „Zlatá miliarda nepotrebuje nás, ani naše dejiny, ani našu kultúru. Potrebuje iba naše prírodné bohatstvá a náš životný priestor.

Hitler v roku 1942 sformoval základy okupačnej politiky na dobytom východnom území. V svojom stručnom nariadení napísal iba tri vety: „Slovania treba zviesť iba na posunkový jazyk . Nijaká hygiena. Nijaké očkovania. Iba vodka a tabak“. Celý sociálny program pre národy na dobytých územiach: nijaké školy, učitelia, nijaká kultúra – iba vodka a tabak. No Hitler, napriek rozšírenému názoru, nebol hlúpy a vedel, čo chcel. Vedel, že vodka a tabak zničia nenávidených Slovanov už od nasledujúcej generácie, bez akýchkoľvek vymyslených krematórií a plynových komôr.To, že alkohol a tabak sú zbraňami hromadného  ničenia, vedia všetci ašpiranti na svetovú dominanciu. Všetci vedia , že je to  najsilnejšia a najhlavnejšia zbraň genocídy. Ukazuje sa, že  Hitlerov odkaz sa úspešne  zavádza v našej krajine aj dnes!

Ľudia v našej krajine doteraz nemôžu pochopiť, čo sa stalo: Najväčšia krajina na svete a odrazu ju v okamihu zbúrajú na kusy, všetkých zmenia na chudobných a vypustia do sveta s natiahnutou rukou. Azda osudová náhoda na prelome tisícročí? Nijak náhoda v tom nie je .

V zime v roku 1985, keď si všetci uvedomili, že zomrie ďalší generálny tajomník Černenko, na svoje zasadnutie  sa zišli krajiny Veľkej sedmičky na čele s USA. Práve vtedy bolo prijaté rozhodnutie zbúrať Sovietsky zväz. Rozdeliť ho na 52 trpasličích nezávislých štátov a prinútiť tieto štáty, aby mali navzájom konfliktné vzťahy. Spýtate sa, aký dôvod malo svetové spoločenstvo  deliť ZSSR? Podľa hodnotení svetových expertov v roku 2020 prírodné zdroje západných štátov budú vyčerpané. Zostáva jediná nedotknutá zásobáreň – 1/6 zeme, kde sa nám pošťastilo narodiť a žiť.

Na likvidáciu Zväzu SSR boli vynaložené stovky miliárd dolárov. Program sa nazýval Harvarský projekt. Za tieto miliardy bola kúpená špička KSSZ, boli, všetky médiá a za tieto peniaze sa v roku 1991 podarilo to, čo sa nepodarilo urobiť Hitlerovi, Napoleonovi. Zničiť veľké Rusko, ktoré sa vtedy volalo Sovietsky zväz.
 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |