Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Jednotné Rusko chce v Kremli Putina - chelemendik.sk

 

Jednotné Rusko chce v Kremli Putina

2020-05-28  (09:58)

 - Jednotné Rusko chce v Kremli Putina


ČTK 

Vládnuca strana Jednotné Rusko naznačila, že by si priala, aby v prezidentských voľbách v roku 2012 za ňu kandidoval terajší premiér Vladimir Putin. Podľa agentúry AFP správa prichádza po nových špekuláciách o rivalite medzi prezidentom Dmitrijom Medvedevom a práve Putinom.
 
 

"Pokiaľ ide o stanovisko strany pre voľby v roku 2012, Jednotné Rusko sa bude orientovať na svojho lídra Vladimira Putina," povedal podľa agentúry RIA Novosti Jurij Šuvalov z vedenia strany.

"Chceme, aby Vladimir Putin viedol kandidátku Jednotného Ruska pri parlamentných voľbách v decembri. A jeho kandidatúru budeme prednostne posudzovať, až budeme rozhodovať o kandidatúre našej strany pre prezidentské voľby," dodal Šuvalov.

Putin už v stredu nevylúčil, že bude v prezidentských voľbách kandidovať. To isté urobil v utorok Medvedev. Putin dodal, že o kandidatúre obaja politici rozhodnú spoločne a že je ešte skoro o tom hovoriť, keď do volieb ešte ostáva skoro rok.

Medvedev hovoril obdobne, aj keď tvrdil, že už veľa času do oznámenia kandidatúry nezostáva. Z ich najnovších výrokov nie je jasné, či by mohol do úvahy prichádzať variant, že by kandidovali obaja. O tejto možnosti sa zatiaľ nehovorilo.

Podľa posledných prieskumov verejnej mienky má Putin ako potenciálny kandidát na prezidenta naďalej viac priaznivcov ako Medvedev. Podľa nezávislého centra Levada by si Putina ako uchádzača o najvyššiu funkciu prialo vidieť 27 percent Rusov, Medvedeva 18 percent.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |