Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Islam pripravuje pascu pre Západ - chelemendik.sk

 

Islam pripravuje pascu pre Západ

2020-10-19  (19:35)

 - Islam pripravuje pascu pre Západ

29.5.2015

 

Israel Hayom, Izrael

Efraim Harare (אפרים הררה)

 

Demografické údaje neklamú: Európa koná samovraždu. Pre zachovanie početnosti obyvateľstva úroveň pôrodnosti musí tvoriť 2,1 dieťaťa na jednu ženu. Dnes tento ukazovateľ tvorí  1,6, a v niektorých krajinách ako Nemecko a Taliansko iba 1,4. jedným z riešení demografických problémov je prijatie imigrantov. V Španielsku, Veľkej Británii, Nemecku a Holandsku je už imigrantov 10 % a v Rakúsku - 15%.


Väčšinu imigrantov tvoria prisťahovalci z moslimských krajín. Väčšina z nich žije u seba doma v chudobe a sťahovanie sa do štátu s európskym systémom sociálneho zabezpečenia sa im dá byť veľmi príťažlivou možnosťou. Milióny moslimov pricestovali z ázijských a afrických štátov. Motivujú ich prevažne sociálno-ekonomické pohnútky. Ale existujú aj zástupcovia intelektuálnych kruhov a  teológovia, ktorí kujú pikle a počítajú s tým, že sa zmocnia Európy s pomocou týchto prisťahovalcov.  Takto, hlavná duchovná autorita Bratov-moslimov, ktorý sa teší veľkej popularite v islamských krajinách, šejk Jusuf al-Qaradáví, behom tridsiatich rokov dôkladne plánuje pokorenie  Európy bez využitia násilných metód. Plán je to veľmi jednoduchý  — vplývať na imigrantov, vracať mládež k pravému islamu, vplývať na veľké politické strany, zastávať kľúčové pozície a v konečnom dôsledku zmocniť sa  moci demokratickou cestou, keď početnosť moslimov dostatočne stúpne. Líbyjský vodca Muammar Kaddáfí pred tým varoval už v roku 2006. Podporoval Západ v zápase s vlnou nelegálnej imigrácie do Európy,  ale potom ho západné krajiny opustili a teraz za to platia vysokú cenu. Nelegálna imigrácia sa stala obrovským problémom pre Európu  a vysporiadať sa s ňou je veľmi ťažké. 23. apríla  28 štátov Európskej únie sa zhromaždilo na porade, venovanej imigrantom. Prirodzene, žiadne reálne rozhodnutie nebolo prijaté. Konkrétne, návrh Talianska topiť lode pred tým, ako opustia prístavy, bol zamietnutý.  


Stratégia Bratov-muslimov prináša ovocie. Štvrtá generácia moslimov v európskych krajinách sa ukázala byť oveľa viac nábožensky založená, ako ich rodičia a dedovia. 40% moslimov vo Veľkej Británii podporuje zavedenie zákonov šariátu  v štvrtiach, kde bývajú. Ak vo Francúzsku v roku 1989 do mešít chodilo 7%  moslimov vo veku do 25 rokov, dnes sú to už  23%. 90% francúzskych moslimov drží pôst na Ramadán a konzumuje halal potraviny. Prezident Francúzska Holland na vlastnej koži pocítil ich vplyv: 85% moslimov krajiny hlasovali zaňho a pomohli mu získať víťazstvo v prezidentských voľbách.


Ale existujú aj iné sily, ktoré chcú využiť rastúci počet moslimov v Európe pre zmocnenie sa tohto kontinentu. Islamský štát sleduje hneď dva ciele: zaplaviť Európu moslimskými imigrantmia zmeniť demografickú rovnováhu a poslať do krajín EÚ  bojovníkov na uskutočnenie teroristických útokov a zastrašovanie miestneho obyvateľstva. Kontrola nad líbyjským mestom Sirt na brehu  Stredozemného mora  uľahčuje plnenie tejto úlohy.  Islamský  štát plánuje poslať do Európy pol milióna imigrantov a spôsobiť humanitárnu krízu, kvôli ktorej sa Západ zapletie v etických nuansách a bude musieť vyhradiť obrovské prostriedky na riešenie tohto problému. Medzičasom Islamský štát dokáže nasadiť do davu imigrantov svojich ľudí. Vyzerá to, že tento problém prešiel do ďalšieho štádia: bojovníci z Islamského štátu sa fotografujú v Taliansku s výhražnými vyhláseniami. 


Z toho vyplýva nepriama hrozba pre Izrael. Moslimská mládež v Európe sa vyznačuje extrémne antisionistickými názormi so zjavnými prvkami antisemitizmu. Európski lídri budú plniť ich požiadavky, keďže potrebujú hlasy moslimov. V konečnom dôsledku  európske krajiny budú pritvrdzovať svoj vzťah k Izraelu. Bojkot produkcie izraelských spoločností sa bude rozširovať. Navyše, Bratia-moslimovia a Islamský štát považujú Židov za hlavného nepriateľa islamu, preto je treba očakávať teroristické útoky proti židovským centrám, ako to už bolo v Belgicku, Francúzsku a Dánsku. Izraelskí lídri by sa mali sústrediť na pomoc Európanom v zápase s nelegálnou imigráciou z islamských krajín. V konečnom dôsledku by to prinieslo úžitok aj nám. 


Autor je doktor vied, výskumník islamu, autor knihy Džihád: teória a prax 

Originál publikácie:  האיסלאם אורב למערב השוקע

Zdroj: http://inosmi.ru/world/20150526/228222285.html#ixzz3bX0wwpKv 

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |