Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Igor Sečin: ruskému hospodárstvu predpovedajú rast - chelemendik.sk

 

Igor Sečin: ruskému hospodárstvu predpovedajú rast

2020-02-15  (07:38)

 - Igor Sečin: ruskému hospodárstvu predpovedajú rast
 
 
     

Zahraniční experti si myslia, že ruská elektroenergetika bude rásť približne o 4% ročne a jej spotreba sa bude zvyšovať. Vyhlásil to prezident ruskej spoločnosti Rosnefť Igor Sečin po stretnutí prezidenta RF Vladimíra Putina s hlavami energetických spoločností na Petrohradskom medzinárodnom ekonomickom fóre.

Toto stretnutie sa stalo dôležitým prvkom v procese zoznámenia sa predstaviteľov najväčších ruských a zahraničných energetických spoločností s členmi novej vlády Ruska. Igor Sečinpoznamenal, že rozhovor pomohol stranám informovať o svojej predstave budúcnosti ruského elektroenergetického trhu:

- Naši partneri si myslia, že ruský trh elektroenergetiky je jedným z najpríťažlivejších vo svete. Podľa ich názoru úhradu výdavkov investorov na modernizáciu energetických objektov, ktorú zaručujeme v rámci zmlúv na dodávanie energie, treba rozšíriť nielen na výstavbu nových, ale aj na modernizáciu starých objektov. Myslím si, že sa v tejto práci bude pokračovať. Všetci účastníci stretnutia vyslovili svoje požiadavky. Hovorilo sa tiež o dôležitosti technologickej spolupráce a o energetickej bezpečnosti. Tu podľa názoru prezidenta Ruska treba dodržiavať bilanciu záujmov a usilovať sa o väčšiu transparentnosť všetkých účastníkov tohto trhu – výrobcov, tranzitérov, spotrebiteľov. Teraz vznikli určité problémy pri posúdení Tretieho energetického balíka, ktorým žiaľ, fakticky má spätnú platnosť a poškodzuje naše investície v Európe.

Ale Rusko sa zameriava na pokračovanie v diskusii s partnermi a je ochotné rozvíjať programy pre energetické zefektívnenie a uzatvárať dlhodobé zmluvy na dodávanie energetických zdrojov, poznamenal Igor Sečin.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |