Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ideme s kožou na trh - budujeme profesionálne médium - Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov - chelemendik.sk

 

Ideme s kožou na trh - budujeme profesionálne médium - Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov

2020-09-24  (23:08)

 - Ideme s kožou na trh - budujeme profesionálne médium - Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov

Otázka: Prečo sa spoplatnil prístup k niektorým článkom?

Odpoveď: Vytvorili sme platenú zónu pre členov Internetového klubu chelemendik.sk, pretože im chceme ponúknuť viac materiálov.
Spoplatnila sa však iba časť portálu – veľké množstvo z 13-tisíc článkov a videí zostáva prístupné pre všetkých návštevníkov.Otázka: Ako sa dá uhradiť členský príspevok?

Odpoveď: Podrobný návod nájdete tu. Uvažujeme aj o možnosti úhrady v hotovosti v kníhkupectve nášho vydavateľstva.Otázka: Nebojíte sa, že vám klesne návštevnosť?


Odpoveď: Nebojíme sa toho, naopak, od 16. septembra, odkedy sme otvorili platenú zónu, návštevnosť rastie.Otázka: Prečo ste nevyberali peniaze už skôr?

Odpoveď:  Je pozoruhodné, že za päť rokov, počas ktorých sme tvorili obsah nášho portálu, iba zopakujem, je to približne 13-tisíc článkov a denne pribúda 10 až 20 nových, sa nikto nespýtal, prečo približne 400-tisíc ľudí sa k tomu dostalo bezplatne. Odpoviem teraz stručne a úprimne. Ako autor, vydavateľ a verejná postava som päť rokov dotoval tento portál z vlastných zdrojov. Teraz posúvame náš projekt na profesionálnu úroveň a nemáme ďalej možnosť dotovať jeho vývoj v takom veľkom rozsahu.Otázka: Veríte tomu, že predplatné zaplatí ďalší vývoj vášho portálu?


Odpoveď: Som presvedčený, že celý obsah nášho portálu, vrátane ponuky videí, audiotextov a knižných publikácií v elektronickej podobe na CD a DVD nosičoch osloví našich čitateľov. Ich prvé reakcie o tom svedčia.Otázka: Môžu študenti a dôchodcovia počítať so zľavami na predplatné?


Odpoveď: Takýchto otázok dostávame najviac. Zľavy na predplatné neplánujeme, ale každý člen Internetového klubu sa dostáva do systému výhod a zliav – podrobne si o tom môžete prečítať tu.

Otázka: Bude mať niekto bezplatný prístup do platenej klubovej zóny?


Odpoveď: Určite nikto, okrem redakcie nášho vydavateľstva.
Na Slovensku každý každého pozná a bolo by to kontraproduktívne a nespravodlivé voči  členom klubu. Neplatí žiaden VIP prístup. Predstavte si, že by prezident Gašparovič prišiel k novinovému stánku a chcel by  noviny zadarmo len preto, že je prezident...Otázka: Môže sa stať, že ľudia si zaplatia predplatné a portál z nejakých dôvodov prestane existovať?


Odpoveď: Nemôže. Budujeme nové médium, chceme byť lepší ako ostatní, vážime si každého čitateľa. Okrem toho pri registrácii uzavierame s každým členom klubu dohodu, v ktorej sa zaväzujeme, že ak by takáto extrémna situácia nastala, peniaze vrátime.Otázka: Bude sa meniť cena predplatného?


Odpoveď: V najbližšom pol roku určite nie. Odporúčam všetkým, aby využili štartovaciu akciu a stali sa členom klubu do 30. 9. 2010. V tomto prípade získate prvé dva mesiace za cenu 2,50 eur za každý mesiac.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


tommyk9   |   2010-09-21  (17:44)
45%  
mínus plus
  Ako to, že máte takú navštevnosť, ked na vašich video-diskusiách bolo najviac 10 ludi,ak to spoplatnite, nikto sem nebude chodit


Sergej Chelemendik   |   2010-09-21  (17:50)
50%  
mínus plus
  
Najuspesnejsie klipy s Petrom Stanekom a zo mnou videlo 1000-1500 divakov kazdy klip. Pozrite pozorneisie statistiku liveinternet verejne pristupnu u nas na portaliprotopartorg   |   2010-09-21  (20:18)
50%  
mínus plus
  "Uvažujeme aj o možnosti úhrady v hotovosti v kníhkupectve nášho vydavateľstva" - uvažujte i ďalej, je to dobrý nápad. Pri tej príležitosti si u vás môžeme aj niečo kúpiť :-)


Mg   |   2010-09-21  (23:05)
50%  
mínus plus
  Pán Chelemendik, zaujímalo by ma v čom konkrétne chcete byť lepší než tí ostatní?


Sergej Chelemendik   |   2010-09-22  (00:42)
50%  
mínus plus
  Chceme pomahat zit nasim citatelom tak ze dame potrebne nelzive infomacie pre rozhodovanie


goust   |   2010-09-22  (08:05)
50%  
mínus plus
  rozmyslate aj o pladbe pomocou SMS spravy?


Sergej Chelemendik   |   2010-09-22  (08:18)
50%  
mínus plus
  Ano, ale zatial 70 percent s toho beru dodavatelia sluzby


Zinon   |   2010-09-22  (09:00)
50%  
mínus plus
  Pán Chelemendik, uvazujete aj o tom, ze napisete o Vasom posobeni v SNS, pripadne aj o zakulisi?


Ján Molnár   |   2010-09-22  (10:51)
50%  
mínus plus
  mimoriadne kvalitné informácie a cenovo dostupné, vďaka p.Chelemendik


Panik_Ekonomik   |   2010-09-22  (15:58)
50%  
mínus plus
  Pan Chelemendik, mozno je to uz opakovana otazka. Kolko mate zhruba pravidelnych citatelov? (Navstevnikov stranky Chelemendik.sk)


Sergej Chelemendik   |   2010-09-22  (22:32)
50%  
mínus plus
  Mate tri pocitadla na nasej stranke. Napodrobnejsie je liveinternet zo sipkou. V tejo chvile mame 1000-1200 unikatnych navstevnikov - unicate hosts - denne a 1500-1800 nastev. To snamena ze niektori navsevuju nas niekolkokrat denne/protopartorg   |   2010-09-28  (21:55)
50%  
mínus plus
  Zinon: zákulisie SNS je téma síce atraktívna, ale asi by sme sa museli p. Chelemendikovi skladať na súdne výdavky :-) Veď viete ako to v takýchto prípadoch chodí ;-)

Možno by bola zaujímavá aj takáto téma: p. Chelemendik pokiaľ viem prežil dlhšiu dobu na KUBE. Možno by nám mohol v rámci už rozbehnutého seriálu "cestovateľských reportáží" porozprávať o svojich dojmoch? Väčšina informácií o tejto zaujímavej krajine je značne ideologicky skreslená, preto by nebolo od veci mať informácie z prvej ruky.


Ján Molnár   |   2010-10-25  (09:05)
50%  
mínus plus
  P.Chelemendik prosím Vás, plánujete klasické fórum? Bez fóra nie je žiadna komunikácia medzi čitateľmi...

...že každý nový príspevok i na starý článok sa dostane na začiatok...takto nikto nevie či a čo ľudia píšu, čítajú


Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |