Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
IVO SAMSON A SERGEJ CHELEMENDIK NA TA3 - O LIBYI - chelemendik.sk

 

IVO SAMSON A SERGEJ CHELEMENDIK NA TA3 - O LIBYI

2020-08-04  (08:19)

 - IVO SAMSON A SERGEJ CHELEMENDIK NA TA3 - O LIBYI

http://www.ta3.com/sk/relacie/5_tema-dna/12347_posledny-ramadan-diktatora


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


nika   |   2011-08-23  (07:53)
55%  
mínus plus
  Samson trepal za peniaze daňových poplatníkov pekné kraviny, ako vždy.

Pán Chcelemendik, zdá sa Vám normálne, ako to v Líbyii dopadlo? Nie je to podivuhodné? S Kadafim šla väčšina národa, má veľkú armádu a napokon to dopadlo tak, že zopár zdrogovaných uplatených teroristov vzalo do rúl moc v tejto krajine bohatej na ropu? Nie je to tak, že médiá ktoré sú v rukách pro západu vysielajú správy o obsadení Tripolisu za účelom destabilizácie verných Kadafimu?

Je to normálne čo sa udialo? Len tak nechá plukovník ropu v rukách vrahov? Po tom, čo mu zrovnali so zemou jeho krajinu, ktorá kvitla? Nechápem a nechcem tomu uveriť....A bude druhý Irak, Kosovo, Afganistan a krajiny, kde vkročila noha vrahov z NATO???!!!!


anton47   |   2011-08-23  (10:59)
55%  
mínus plus
  Viem,že ak chcete v budúcnosti vystupovať v "slovenských" médiách, musíte vážiť slová. Ja na Vašom mieste by som si však hlavne pred Samsonom neodpustil zdôrazdniť fakt, celá rezolúcia OSN týkajúca sa Lýbie, je len ZDRAPOM PAPIERA.
Preto aj odvolávanie sa vlád na túto vraj inštitúciu, napr. v súvislosti z Kosovom, Afganistanom či Irakom má váhu WC papiera !


Panik_Ekonomik   |   2011-08-23  (11:30)
55%  
mínus plus
  Po celom svete sa deju zloziny na najvyssej urovni, a to snad od vzniku ludstva. Moderne dejiny vsak krvavo "sofistikovane" podciarkuju tuto skutocnost. Ak sa to vsak vsetko deje bez odporu, respektive s tichym odporom (ten je najhorsi), tak to znamena, ze ludia su naozaj ako ovce. Zial najma na Slovensku. Nevidia, nepocuju. Kazdy si spokojne zuve ten svoj kus podhodeneho hamburgeru. Uz zaklopali na dvere Juhoslavii, Iraku, Afganistanu (tam klopu pravidelne), Lybii atd adt. Ked zaklopu u nas, tiez nam nikto nepomoze. "Ved to nie je nasa vec.", povedia si potencialni zachrancovia, ako si zvysok ludstva hovori dnes. Ake vznesene a mrazive zaroven. Ups, vlastne my sme im otvorili dvierka na chlieve s otvorenou narucou. Lybiju caka len a len upadok, tak ako ho preziva Stredo-Vychodna Europa, samozrejme pijavice budu sibrinkovat demokratickymi zastavami. Ake trapne. Vsak komentovat donekonecna ocividne fakty zacina byt unavne, ci nie? POZNANIE naozaj prehlbuje SMUTOK.

Teraz kratka paralela. Dedinku pri nasom malom nemenovanom polo-skrachovanom mestecku uz roky terorizuju dve rodiny "neprisposobyvych Indo-Slovakov" a 2000 obyvatelov len-tak trpi a trpi a boji sa a boji. A stale sa boji. Aj policajnu zapisnicu podpisat sa boji. Tak dve rodinky vycinaju, ohrozuju, napadaju a napadat budu. Pre uspokojenie svojich chorych potrieb. Situacia v tejto dedinke s tou svetovou je (ako pan Stanek hovorieva) CISTO NAHODNA.


nika   |   2011-08-23  (12:40)
55%  
mínus plus
  I ja sa pridávam k príspevku antona47, súhlasím s ním. Tiež ma včera pri sledovaní tejto relácie prekvapilo, p. Chelemendik, že ste neoponoval lžiam a sprostostiam ktoré táral ten vraj politológ, ktorý nakydá len to, čo sa mu nakáže z vyšších sfér sveta. Že ste sa neohradil, keď klamal, že ku Kaddafimu sa pridala väčšina jeho národa a zbehla od neho väčšina jeho verných, veď to je lož ako rampa( Na demonštrácii za Kaddafiho, za zelený Tripolis bolo predsa 1,4 miliona líbyjčanov, jednalo sa o najväčšiu demonštráciu na svete!). Prečo ste sa neohradil, prečo ste nechal aby tento človek zavádzal národ, kŕmený lžami mainstreamom?

A teraz k dnešnej situácii. To, že Tripolis padol do rúk teroristov je lož, ako som predpokladala. Pekne sa vyfarbili francúzske a talianske ropné spoločnosti, ktoré si už včera delili líbyjskú ropu! Ale to nie je žiadne prekvapenie, všetci vieme o čo ide v Líbyii, aby sa skrze so zemou zrovnanú prekrásnu krajinu posiatu mŕtvolami ľudí, ktorých je domovom, prekonala kríza vo svete spôsobená nenásytným hadím plemenom!

Kaddafi sľúbil, že sa nevzdá, je za ním celý národ, niečo chystá. A keď si ráno prečítal, že jeho ropa je už rozdelená, naštartoval svoje telo a myseľ a len si potvrdil to, čo vedel už dávno - že v tejto vojne ide len o ropu. V Tripolise pri masívnom bombardovaní zahynulo do včera 1300 civilistov, a svet sa len prizerá...Ale ešte všetci uvidia, ako to vyzerá, keď ide národu o všetko!


Sergej Chelemendik   |   2011-08-23  (20:17)
55%  
mínus plus
  SAMSON NIE JE PARTNEROM PRE DISKUSIJU - SOM SA SNAZIL CO NAJVIAC POVEDAT O PODSTATE

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |