Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
IS plánuje jadrový holokaust - chelemendik.sk

 

IS plánuje jadrový holokaust

2020-02-24  (15:55)

 - IS plánuje jadrový holokaust

6.10.2015

Jürgen Todenhёfer, ktorému sa podarilo získať povolenie pre napísanie svojej knihy, strávil desať dní s teroristami IS a porozprával o tom, čo videl.

Todenhёfer získal povolenie vďaka  svojej reputácii kritika politiky USA na Blízkom východe.

Teraz šokoval európskych a amerických čitateľov informáciami o tom, že IS vraj plánuje  jadrové cunami proti Západu a všetkým, ktorí bránia vzniku kalifátu. Píše o tom v svojej knihe Vnútri IS – desať dní v Islamskom štáte.

Jeho príchodu na IS kontrolované územie predchádzali mesiace vyjednávaní na skype. Po príchode ho spolu so synom prinútili odovzdať mobilné telefóny.

 „ Ľudia tam spia v kráteroch od výbuchov, v barakoch zničených bombami. Spal som na zemi, s trochou šťastia, aj na matraci“.

„Nikdy predtým som nevidel nebezpečnejšiu  teroristickú organizáciu. A viem, kto by ich mohol zastaviť. Iba samotní Arabi môžu. Vrátil som sa veľmi frustrovaný“.

Publicista tvrdí, že IS je oveľa organizovanejší a nebezpečnejší“, než si na Západe dokážu predstaviť. Západ vraj nemá ani poňatia o hrozbe zoči-voči ktorej stojí a „výrazne“ podceňuje riziká.

Väčšinu času Jürgen Todenhёfer strávil v Mosule na severe Iraku, ale bol aj v sýrskej Al Raqqe a Deir ez-Zor (pod kontrolou IS).

 „Ich krutosť desí. Nemám teraz na mysli stínanie hláv. Náboženská čistka, jej metódy, to je ich oficiálna filozofia: Medzi sebou hovoria o 500 miliónoch ľudí, ktorí musia zomrieť“.

Todenhёfer hovorí o veľkej sebaistote teroristov v ich víťazstve. „V ich radoch je priam hmatateľný entuziazmus a viera vo víťazstvo. Také niečo som nevidel ani v jednej z bojových zón“.

 „Teroristi plánujú masové vraždenie – všetci ateisti, inoverci a „ nie tí praví“ moslimovia sú odsúdení na smrť. Všetci šiiti, jezídovia, hinduisti, ateisti.... ich deti a ženy budú vzaté do otroctva“.

Všetci umiernení moslimovia budú zničení, lebo z pohľadu IS stavajú ľudské zákony nad Božie. Týka sa to aj moslimov zo západného sveta.

Шок: ИГИЛ планирует «ядерный холокост», чтобы стереть сотни миллионов с лица земли — Юрген Тоденхёфер (ФОТО) | Русская весна
Шок: ИГИЛ планирует «ядерный холокост», чтобы стереть сотни миллионов с лица земли — Юрген Тоденхёфер (ФОТО) | Русская весна

Zdroj: http://rusvesna.su/recent_opinions/1443567371


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |