Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Grécku nič nepožičiame - chelemendik.sk

 

Grécku nič nepožičiame

2020-06-21  (01:00)

 - Grécku nič nepožičiame

Grécku nič nepožičiame, ak nezníži svoj sociálny štandard, tvrdí Fico


Slovensko nepodpíše žiadny bianko šek na finančnú pôžičku Grécku, pokiaľ tamojší parlament neprijme zákony na zníženie dôchodkov či platov o 25 percent. Povedal to premiér Robert Fico s tým, že Národná rada bude rozhodovať o pomoci až po voľbách 12. júna. Dodal však, že v prípade uťahovania opaskov v Grécku je skeptický. "Ja príliš Grékom neverím," povedal. "Grécko je každému fuk, každý si chráni svoje záujmy," dodal.
 

"Situácia v eurozóne je veľmi vážna. Hrozí pád kurzu eura i znehodnotenia peňazí Slovákov v bankách. Musíme sa teda postaviť na stranu ľudí a prijať rozhodnutia, ktoré zagarantujú, že ľudia sa nebudú musieť obávať o svoje vklady. Ak Grécko zbankrotuje, bude to mať veľký vplyv na stabilitu eura, i na vklady," tvrdil predseda vlády.

"Slovensko by malo byť pripravené do boja za finančnú stabilitu v Európe a postaviť sa za v klady svojich občanov. Uvedomme si, že Slováci majú vklady v bankách, ktoré sú dcérami zahraničných bánk – a tie majú svoje dlhopisy v Grécku. Aj II. pilier tam má svoje aktíva. Nebojujeme za Grécko, ale za Slovákov," dodal.

Krajiny eurozóny schválili cez víkend aktiváciu 110-miliardovej pôžičky pre Grécko, ktorú poskytne únia Aténam spolu s Medzinárodných menovým fondom (MMF) v nadchádzajúcich troch rokoch.

Zdroj: pravda.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |