Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Gorila - ukradnutá revolúcia? - www.dolezite.sk - chelemendik.sk

 

Gorila - ukradnutá revolúcia? - www.dolezite.sk

2020-05-26  (13:33)

 - Gorila - ukradnutá revolúcia? -  www.dolezite.sk

 

 

 

Veľkú facku sme dostali od Lucie Janovič, ktorá nepripustila na tribúnu môjho otca na prvom proteste proti Gorile, keď doslova povedal môjmu otcovi:, "pán Molnár, Vás ja nepustím k mikrofónu, vás dobre poznám, vy by ste tu hovoril 15 minút o ľudských právach, teda o inom, než je zmyslom tohto protestu."

Sklamanie prišlo aj na druhom proteste, keď Lucia Janivič očakávala, že otec sa bude domáhať vystúpiť, tak si pripravila ochranku a keď prišiel otec za ňou, bol som svedkom, že okamžite ho ochranka vyviedla z jej blízkosti. Otec sa nedal a svoj protest vyjadril, že na krátko keď sa menili rečníci zboku pribehol pred mikrofón a skandoval "Chceme vládu ľudu, chceme vládu ľudu", za krátko sa pridalo celé námestie.

Otec určite nemal zlé úmysly, chcel ako na každom mítingu poukázať na závažné problémy v spoločnosti, je len zaujímavé, že určité zoskupenia a konkrétne osoby (aj organizátori Gorily) si neželajú aby hovoril a závažných veciach, o porušovaní práva občanov na dôstojný život, veď on bol medzi prvými čo protestovali proti Pente a finančným oligarchiám, tak prečo takáto arogancia! 

Preto si myslím, že ľudia už prišli na to, prečo vznikla kauza Gorila, je to zastierací manéver, aby sa zakryli oveľa väčšie problémy, aké? Pozrite si novú reláciu KONTRA v ktorej sme sa zamysleli na možné dôvody vzniku kauzy Gorila a jej následky.

PS: Môjmu otcovi administrátori SME zablokovali možnosť blogovať, za to, že údajne porušil kodex blogera tým, že bol blogerom na viacerých portáloch kde uverejňoval svoje názory na 99% občiansky hlas. Tu je adresa jeho zabudnutého blogu: 

Uverejňujeme elektronickú komunikáciu s organizátormi protestu.

e-mail: szcpv@szcpv.org 30.1.2012
Dobrý deň, som bývalý politický väzeň a tajomník Svetového združenia bývalých čsl. politických väzňov.
V roku 1984 ma zatkla košická ŠtB. odsúdili ma spolu na 19,5 roka. V novembri 1989 ma na tribúnu nepustili pretože som bol až do 15.8.1990 vo väzení. Rehabilitovali ma až vtedy keď boli dohody s ŠtB a KSČ uzavreté. Už vtedy sa rodila Penta.
Chcel by som vystúpiť za politických väzňov na proteste. Ak je to možne dajte mi prosím vedieť aby som vedel za kým mam prísť.
Naša organizácia ako jediná z troch organizácií politických väzňov na Slovensku
teda KPVS-Srholec, PV-ZPKO Tarnóczy, vyhlásením podporila protest.
S úctou

František Bednár -Poprad

e-mail: protestkosice2012@gmail.com 31.1.2012
Dobrý deň,
dnes o 17:00 máme stretnutie organizátorov, kde budeme riešiť otázku vystupujúcich, v priebehu večer Vás určite kontaktujeme.
S pozdravom a úctou,

Michal Tóth

Ku dňu konania protestu v Košiciach však už organizátori nikoho z bývalých politických väzňov nekontaktovali a je zrejmé, že tak, ako sa nehodili do scenára nežnej revolúcie politickí väzni v novembri 1989, rovnako sú nežiadúci aj teraz a opäť sa začína rozohrávať rovnaká hra s konečným cieľom zneužiť oprávnený hnev a rozhorčenie občanov nad stavom ,v ktorom sa nachádzame 22 rokov po jednej -- tiež zmanipulovanej a ukradnutej pseudorevolúcii


Stanislava Červeňová
Pozdravujem Vás všetkých a zároveň si Vám dovoľujem oznámiť, že k dnešnému dňu počnúc 20:00 hod. som odstúpila z organizačného tímu Gorila nakoľko sa nestotožňujem s ich požiadavkami, cenzúrou, diskrimináciou, porušovaním práva slobody prejavu a práva na informácie.


p.Vladimír Pavlík Ďakujem . V Bratislave a boli sme informovaný, že ani v iných okr.mestách nedovolili vystúpiť občanom verejne prejaviť svoj názor,upozornila som ,,samoorganizátorov,, na porušovanie práva v zmysle Ústavy SR čl.26 Sloboda prejavu a právo na informcie sú zaručené ! Nakoľko moje upozornenie ignorovali , z pochopitených dôvodov vzbudili pochybnosti u väčšiny občanov .


volic


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |