Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Európe hrozí teroristický útok - chelemendik.sk

 

Európe hrozí teroristický útok

2020-05-25  (04:40)

 - Európe hrozí teroristický útok

Saudskí Arabi varujú: Európe hrozí teroristický útok

18.10.2010

Francúzsky minister vnútra Brice Hortefeux v televíznom vysielaní povedal, že Francúzsko dostalo nové varovania pred teroristickou hrozbou v Európe, "predovšetkým vo Francúzsku" od spravodajských služieb Saudskej Arábie.

Bezpečnostní experti vyjadrujú obavy, že teroristi plánujú na európskom kontinente útok v štýle toho, k akému došlo v roku 2008 v Bombaji.

Varovania pred potenciálnym útokom al-Káidy z Arabského polostrova dostali "v niekoľkých ostatných hodinách, niekoľkých dňoch". Podľa slov ministra dostali Európania avízo, že "al-Káida na Arabskom polostrove je nepochybne aktívna alebo plánuje byť aktívna" na "európskom kontinente, najmä vo Francúzsku".

"Hrozba je skutočná," vyhlásil v týždennej talk-šou RTL-LCI-Le Figaro.

Americkí a európski bezpečnostní experti od začiatku októbra vyjadrujú obavy, že teroristi možno plánujú uskutočniť na európskom kontinente útok ozbrojeného komanda v štýle toho, k akému došlo v roku 2008 v indickom Bombaji.

Protiteroristický koordinátor Európskej únie Gilles de Kerchove 6. októbra potvrdil, že hrozba teroristických útokov v Európe je reálna. Expert únie na poli terorizmu si myslí, že hrozba súvisí s intenzívnym tlakom na bunky teroristickej organizácie al-Káida zo strany vojsk NATO a so špeciálnymi akciami zo strany USA.

"Keďže sú zahnaní do kúta, potrebujú znovu ukázať svoju autoritu ďalším útokom," uviedol de Kerchove. Reagoval na upozornenia od orgánov v USA, ale i ďalších krajín, ktoré menujú ako cieľ teroristických útokov metropoly členských štátov Európskej únie.


Zdroj: TASR 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |