Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Európa smeruje k zániku - chelemendik.sk

 

Európa smeruje k zániku

2019-10-22  (00:09)

 - Európa smeruje k zániku

Schizofrenický tanec Európy nad vlastným hrobom

Po šokujúcom rozhodnutí ECHR a príkaze odstrániť v Taliansku zo škôl kresťanské kríže z ktorého je Vatikán zhrozený, prichádza z dielne EÚ ďalšia iniciatíva, ktorá sa bude týkať už všetkých členských štátov EÚ. Kritizovanie islamu bude trestným činom. Na Slovensku sa zatiaľ ešte stále hlási ku kresťanskej viere väčšina obyvateľov. Otázka znie dokedy? Zdá sa, že prechod k materializmu, ktorý sa súdruhom nepodarilo zrealizovať po roku 1948, úspešne dokončí Brusel a Štrasburg. Naši starí otcovia a matere, vedení k rodinnému životu, založenému na kresťanských hodnotách, by sa zrejme obracali v hrobe.

Zatiaľ čo oni v ťažkých časoch a vojnových rokoch dokázali neraz vychovať aj viac ako päť detí, demografický vývoj a štatistika počtu narodených detí na jednu ženu, Európu neodvratne predurčuje k zániku. Podrobnosti o dobrovoľnej samovražde a smrti Západu rozoberá americký konzervatívny politik Patrick Buchanan vo svojej knihe s výstižným názvom Smrť Západu. Bývalí odporcovia a obete komunizmu a čoraz viac aj súdne uvažujúca mladá generácia postupne prestávajú rozumieť politickému smerovaniu Európskej únie a všeobecne Západu na čele s USA.

Na jednej strane sa vedie nekonečná a vlečúca vojna v Iraku a Afganistane proti tzv. islamským radikálom a fundamentalistom, v Európe NATO humanitárne zbombardovalo bývalú Juhosláviu a umožnilo vznik samostatného islamského Kosova s najväčšou vojenskou základňou Bondstel a na druhej strane islamizácia pomaly nahlodáva Európu a západný svet. V európskych mestách pribúda čoraz viac mešít a požiadavky vyznávačov islamu, vôbec sa netajacich nenávisťou a intoleranciou ku kresťanstvu, sú čoraz bezočivejšie. Dokonca im prekážal aj pamätník obetiam a veteránom druhej svetovej vojny v tvare kríža, ktorý musí byť odstránený pretože moslimom pripomína križiacke výpravy. Táto schizofrénia Západu je trestuhodným hazardom s osudom budúcich generácií.

Aký význam má vojna v Afganistane, ktorá stojí miliardy dolárov a prinesie len hromady mŕtvol a po 15 rokoch sa bez akéhokoľvek zmysluplného výsledku ukončí podobne ako vojna vo Vietname. Vojna vo Vietname nebola vojnou len proti expanzii komunizmu, ale bol to konflikt s hlavnými šíriteľmi svetového komunizmu, bývalým ZSSR a Čínou, ktoré vojensky a materiálne podporovali vietnamskú armádu. Tisíce Američanov zbytočne stratili svoje mladé životy v konflikte v ktorom neboli odstránené príčiny, ale riešili sa už len dôsledky. Západ totiž doplatil na ľahkomyseľný a diabolský pakt so Stalinom na Jalte a v Postupime. Tárať dnes o konci svetového komunizmu je iluzórne, pretože z čínskeho komunistického modelu je dnes vďaka neskutočnej hlúposti a chamtivosti Západu po lacnej pracovnej sile svetová ekonomická veľmoc, zatiaľ čo sa západný svet zmieta v ekonomickej a finančnej kríze, ktorú si sám spôsobil, tým že export a výrobu vymenil za finančné špekulácie s permanentnými bublinami, hypotekárnymi, akciovým, komoditnými či dlhopisovými, ktoré nie sú ničím iným len priestorom pre ďalšie hlúpe rozhodnutia a ďalšie tlačenie nekrytých peňazí. Žiaľ súčasní politici nie sú schopní pochopiť, že tak ako podcenili príčiny vzniku vojnových konfliktoch v Kórei či Vietname, rovnako podcenili príčiny vzniku konfliktu v Afganistane, ktorý od čias Džingischána ešte trvalo nikto nedobyl. Súčasné pokračujúce ústupky európskej legislatívy radikálnemu islamu, nie sú preto ničím iným, len cestou k postupnému morálnemu a v konečnom dôsledku aj demografickému zániku a cestou do pekla.

Historickou tragédiou Slovenska je, že nikdy nemalo šťastie na spojencov. Ešte bývalé Československo zradili spojenci v Mníchove. Tí istí spojenci ho ponechali Stalinovi a invázia okupačných vojsk v auguste 1968 bola už len zavŕšením zrady domácich lokajov a kolaborantov. Ekonomický kolaps ZSSR priniesol rozpad jeho satelitov, tak ako to predvídal Zbigniev Brzezinský. Po novembri 1989 mnohí veľmi rýchle prezliekli kabát a stali sa pseudodemokratmi. Namiesto neutrality a skutočnej nezávislosti o akej sníval Alexander Dubček, našim spojencom sa stali opäť tí, ktorí nás v minulosti viackrát obetovali a zradili. Rozkradli sme si všetko čo sa rozkradnúť dalo a čo sa nedalo rozkradnúť sme predali zahraničným investorom, čím sme urobili z vlastného národa lokajov a paholkov. Z našich vojakov sa stali platení žoldnieri, v nezmyselných a zbytočných vojnových ťaženiach zakrývaných bojom za slobodu a demokraciu.

Pokiaľ sa dobrovoľne vzdáme našich kresťanských, rodinných a národných hodnôt, a z hŕstky mladých ľudí, ktorí si ešte ctia tieto hodnoty urobíme extrémistov, v tom prípade nám už nepomôže ani Pán Boh a naši potomkovia nás budú preklínať za to čo sme im tu znechali a mladí ľudia budú opäť zbytočne zomierať pri hasení dôsledkov neriešených príčin.

Zdroj: SHO.sk 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |