Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
EÚ skončí ako Sovietsky zväz, prorokuje Le Penová - MOZE TO BYT AJ HORSIE - chelemendik.sk

 

EÚ skončí ako Sovietsky zväz, prorokuje Le Penová - MOZE TO BYT AJ HORSIE

2020-02-23  (04:11)

 - EÚ skončí ako Sovietsky zväz, prorokuje Le Penová - MOZE TO BYT AJ HORSIE

Líderka francúzskeho krajne pravicového Národného frontu (FN) Marine Le Penová je presvedčená o tom, že EÚ sa rozpadne ako Sovietsky zväz.

Podľa jej slov totiž obyvatelia členských štátov nemajú kontrolu nad svojimi ekonomikami, menami ani pohybom ľudí na ich území. Blok je preto podľa nej „svetová anomália“, pričom by sa jej fungovanie malo vrátiť na úroveň spolupráce suverénnych štátov. Populárna politička sa taktiež vyjadrila k budúcoročných voľbám do Európskeho parlamentu, na ktorého pôde chce z ďalších euroskeptických strán vytvoriť silnú frakciu.

„Myslím si, že EÚ je ako Sovietsky zväz: je nenapraviteľný. Rozpadne ako Sovietsky zväz,“ povedala Le Penová, ktorá plánuje v novembri v holandskom Haagu navštíviť známeho lídra Strany slobody (PVV) Geerta Wildersa. Wilders a Le Penová totiž plánujú spoločnú kampaň pred voľbami do europarlamentu. Le Penová síce nemá taký kritický názor na islam ako Wilders, no inak sa agendy ich strán veľmi podobajú – najmä čo sa týka kritického postoja k EÚ a prisťahovalectvu.

Le Penová zároveň zlepšila vzťahy s rakúskou nacionalistickou Slobodnou stranou Rakúska (FPÖ), kým Wilders nadviazal kontakty s belgickou Vlaams Belang či talianskou Ligou Severu. Známy britský euroskeptik v EP Nigel Farage však s Le Penovej a Wildersovou stranou spolupracovať odmieta.

Le Penovej Národný front by sa podľa októbrového prieskumu stal víťazom volieb do europarlamentu, ktorého je Le Penová dlhoročnou členkou. Svoj mandát by chcela obhájiť aj vo voľbách naplánovaných na máj 2014.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |