Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ďurkovský pridelil takmer 400 bytov - chelemendik.sk

 

Ďurkovský pridelil takmer 400 bytov

2020-05-25  (03:57)

 - Ďurkovský pridelil takmer 400 bytov

22.11.2010

Primátor Bratislavy Andrej Ďurkovský pridelil počas ôsmich rokov v tejto funkcii 283 novovybudovaných bytov a ďalších približne 115 bytov. Informovali o tom z oddelenianájmov nehnuteľností bratislavského magistrátu. Tieto byty sa uvoľňovali na základe súdnych či exekučných konaní alebo ich pôvodní nájomcovia odovzdali.

Približne 56 z nich sa nachádza v objektoch Kopčianska 86, 88 v bratislavskej Petržalke. Vedúca oddelenia nájmov nehnuteľností Yvetta Hahnová však zdôraznila, že primátor prideľoval byty z poradovníka na základe odporúčania odbornou poradnou komisiou.

O tom, že primátor rozhoduje o pridelení bytu po odporučení poradovníka zostaveného zo zoznamu žiadateľov, ktorí spĺňajú podmienky, hovorí aj všeobecne záväzné nariadenie hlavného mesta z roku 2006. "V súlade s VZN č. 1/2006 primátor nemá kompetenciu samostatne prideľovať byty mimo poradovníka zostaveného zo zoznamu žiadateľov, ktorý mu predkladá odborná poradná komisia," uviedla Háhnová. Mesto Bratislava má v správe 693 bytov.

Súčasný primátor Andrej Ďurkovský pritom údajne ešte ako starosta Starého Mesta pridelil v období rokov 1994 - 2002 v mestskej časti 941 bytov. Podľa októbrových medializovaných informácií malo v tomto období dostať byty aj 24 miestnych poslancov a 26 úradníkov. Informácie o prideľovaní bytov v Starom Meste v predchádzajúcich rokoch zverejnil súčasný staromestský starosta Andrej Petrek, ktorého médiá aj verejnosť kritizujú pre netransparentné prenajímanie bytov.

Zdroj: pravda.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Ján Molnár   |   2010-11-22  (11:08)
55%  
mínus plus
  Napriek tomu, že s prideľovaním bytov mnohí Slováci nesúhlasia, svoj postoj dajú väčšinou najavo len pred televízorom alebo pri poháriku so známymi, ... Výsledok – nikto sporne pridelený byt nevrátil, nikto neodstúpil z funkcie a nikto nebude potrestaný.

za 100 miliárd euro sa dá postaviť 3 milióny 2izbových bytov

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |